Acemice

üçüncü nesil capsçi

incicaps

1. futbolsever

12.02.2019 - 14:54

galatasaraylı kardeşim, eğer ki Galatasaray hakem hatasıyla puan kaybederse derdini kime anlatacak peki? Yine dönüp dolaşıp o uçak size de girmeyecek mi? Hakem hataları hep sizin lehinize olacak değil ya, bu sene hakemler serseri mayın gibi kimin elinde patlayacağı belli değil.

2. Acemice

12.02.2019 - 15:27

@futbolsever, Galatasaray hakem hatasından puanlar kaybedince derdini anlattı dillendirdi düdük assınlar ceza alsınlar başka kimsenin başı yanmasın dedi. Diğerleri ne dedi ayrımcılık insanlar hata yapar vs vs . zırvalık bildiriyi açıklayanlar da şimdi çıkıp yok şöyle yok böyle diyemezler kıvırmasınlar.

3. futbolsever

12.02.2019 - 16:38

kardeşim mesele zaten düdük assın lafından çıktı. şu şu hakemleri benim maçıma verme demek açıkça ayrımcılık istemektir. Galatasaray Konya maçından beri Galatasaray'ın aleyhine bir tane düdük çalınmadı, çalınmasın da zaten o ayrı bir konu, keşke hiçbir takımın hakkı yenmese. Bir tek Galatasaray'ın mı hakkı yendi koca sezonda ama en çok bağıran Galatasaray oldu. Sizin bu sezon bütün maçlarınızdaki hakem hatasının toplamı Fenerbahçe'nin bir tek Kayseri maçında başına geldi. Çıkıp da fenerbahçe yönetimi sizin gibi asarız keseriz, yok düdüğünü assınlar bilmem ne dedi mi? ama bu ülkede önemli olan haklı olmak değil, sesin ne kadar yüksek çıkıyor önemli olan o. Gariban Anadolu takımları ne yapsın peki, onların haklarını kim koruyacak?

4. futbolsever

16.04.2019 - 04:26

acemice kardeşim iki ay önce yazdığım şeyler çıktı maalesef, o uçak döner dolaşır size de girer demiştim