yazılımcıyım ve yeni bir caps sitesi kurmayı düşünüyorum

Bu kadar emeğin boşa gitmesi gerçekten beni derinden etkilemeye başladı. Konu ile ilgili insagramdan toplaşalım diyorum beyler, bana manevi anlamda destek çıkacaksanız buradayım instagram: thelastbridge

Edit: bana fikir ve desteğinizi buradan atın, toplaşınca grup kuracağım.
IHAKANI

IHAKANI

34 gün önce
  • 1.
    Grafik tasarımdan larız logo mogo yapıcak olursak söylersin. Gerçi sansursystem de anlar bu işlerden onu da dahil edek.
    Gammazla
  • 2.
    Sana istek atarım panpa yarın rez alırsın zaten kişisel hesabım (ve kendi ismimle açtım nick belli) IG: official.mami.musti.saydam1903 benim hesap da TW: MustiSaydam1903
    Gammazla
  • 3.
    yok olan site değil,caps kültürü panpalar yani artık capsler falan filan bu kadar rağbet görmüyor herkes farkında siz de uğraşmayın bu kadar bakın eğlencenize ferre paylaşın :D
    UzumakiNaruto

UzumakiNaruto

32 gün önce
    Gammazla
    • 1.
      Aynen twitter şuan tek başına mizahın ekmeğini yiyor kim giber kırmızı şeritli komik resmi
      Şurda en beğenilen capsi twitter a atsan kimse dönüp bakmaz
      mami39

mami39

27 gün önce
    • 2.
      KATILIYORUM SANA PNP
      UzumakiNaruto

UzumakiNaruto

27 gün önce
  • 4.
    Adı incin ( top oynuyor babında) caps olsun hem serkan a gönderme olur
    mami39

mami39

32 gün önce
    Gammazla
  • 5.
    Sosyal medya kullanmıyorum da,deneyebiliriz bence ama sadece kırmızı şeritli capsler değilde mizah unsuru içeren içeriklerin tamsevgi açık olmamız lazım site nasıl kurulur bilmem ama bu sitenin durumundan kötü olamaz diye düşünüyorum.bazılarının umrunda değiliz zaten kendi göbek bağımızı kendimiz keselim,kimseye eyvallahımız olmasın
    eksiyok

eksiyok

31 gün önce
    Gammazla
    • 1.
      Geçen senelerde caho Cahit önderliğinde 10-15 tane capser bi tane site açmıştı adını hatırlamıyorum şu an ama hiç beklendiği gibi olmamış site erkenden kapanmıştı tutmaz
      mami39

mami39

31 gün önce
    • 2.
      Bu sitenin tek kaybı, geliştirmeye kapalı olarka kalmasıydı. Bu yüzden başında bir geliştiricisi olan bir siteye ihyiyacımız vardı. Fiktirm bu şekilde bro.
      IHAKANI

IHAKANI

31 gün önce
    • 3.
      O siteyi gördüm, hazır şablondan alımışlar qwk tutmazdı ki :D
      IHAKANI

IHAKANI

31 gün önce
  • 6.
    Mizahı severim, mizahı seven insanı da severim ama üretene hastayım.Nadir de olsa arada bende bi şeyler karalarım. Nereye giderseniz bana haber edin yeterli ben de gelirim zamanımızın müsait olduğu kadar.
    ErgnK

ErgnK

31 gün önce
    Gammazla
  • 7.
    Hadi aç siteyi gelmeyen şey olsun
    siyasetbilimci

siyasetbilimci

30 gün önce
    Gammazla
    • 1.
      knk site ismini belirlemek için yeni bir konu açtım, bakabilri misin?
      IHAKANI

IHAKANI

28 gün önce
  • 8.
    Sansür buraya el at lo
    Gammazla
  • 9.
    “Düşünüyorum öyleyse varım”
    eksiyok

eksiyok

26 gün önce
    Gammazla