özlediğim capserlar

benhalaelizabeth: arada uğruyor sağolsun ama o eski hareketli,bildirim,şuku saldırıları süperdi. capsleri de keza. o eski halinden eser yok. çünkü kıymeti bilinmeyendi.

bilinçsiz vatandaş: o şop harikaları emek kokan capsler felan iyi capserdı be.

farukkalınkok: bu adam saa ne etti faji. herneyse. bu adamın trollükleri, siyasi muhabbeti ah ulan.

wtf: geldi sevindik ama hevesi kaçtı bi kere panpamın. ama arada gelir diye umuyorum. cuma, gusül capsleri:Dasdasdas.D

niepce: bighille atışmaları çok eğlenceliydi. zeki ve yetenekli capser. arada uğrasada diğer capserlar gibi o eski halinden eser yok.

bighill: mod olmadan önce vcapsleri harbiden iyiydi. adam mod olunca diğer mod olanlar gibi psikolojisi bozuldu. iyi capserdı vessalam.

conahmet: capsleride iyiydi ama akademideki o muhabbeti kimse açamıyordu. komik capser pnpmızdı. la ayıcık.:D

çikolata-fosforlu inek: 2 kız siteye farklı bir hava veriyordu. kız olmalarına rağmen çoğu erkek capsera taş çıkartacak cinsten capsler yaparlardı. siyasetbilimci açığı kapamaya çalışıyor. ama onun da pek hevesi kalmadı siteye karşı. ya da ben öyle algılıyorum.

rafi: bu adamın giflerini arada açıp bakarım. adamın gifleri sinema gibiydi. çok güzel monteleri vardi. keşke gelip yapsa yine ama kimse yokki kime yapacak o güzel gifleri.

vesyusha: tam benim kafa. soğuk espirileri çok severim. bilen bilir. capsleri acayip iyiydi. keşke gelse yine yapsa.

rsen acemice snp05 frcry uzumaki lookaspodokski konsolman mami musti hepinizi döverim hamamcı (by ilk şuku:D) bu pnplarımda artık eskisi gibi hevesli olmadıklarını hissediyorum ama yine de burada görmek güzel. eksiyok ergenk gibi pnpların(belli şuku atanlar isimlerini hatırlayamadığım için özür dilerim) siteyi hayatta tutmak istemesi sitenin bu halde olmasını kabullenememesi içimi buruyor. ama bu site eriyor. kutuplardaki buzullar gibi hatta eridi bitmek üzere sadece.
ironimana

ironimana

25 gün önce
  • 1.
    o kadar çok güzel capser vardı ki isimlerini hatırlamadığım için kusura bakmasınlar. sadace sitenin güzel günlerini kendimce yad etmek istedim. öylesine yani. iyi pazartesi sendromları sizlere. umarım okuyan vardır. yoksa yazdıklarım şizofrenik olacak. uzaya gidecek. sağlık olsun.
    ironimana

ironimana

25 gün önce
    Gammazla
  • 2.
    Haklı ..
    bighill

bighill

24 gün önce
    Gammazla
    • 1.
      fajide de var bence. modluğun yan etkisi bu sanırım.
      ironimana

ironimana

24 gün önce
    • 2.
      7 kişi var mı la sitede benim yazdıklarım eskiden bu kadar beğenilmiyordu. Hep Faji nin oyunları bunlar döneyim diye 😒😒
      bighill

bighill

19 gün önce
    • 3.
      Tmm herkes seni sevmiyor olabilir. Ama ben senin modluğunu sevdim. Nasılsın iyi misin görmeyeli?
  • 3.
    okuyan var pnp askıda bırakmayız :d adım geçmiş saolasın ama benim 200 kapak bile yok. (190 bile olmadı :D ) aklımda 4-5 isim var dönse harbi güzel olacak dediğim ama kişiler değil de sanki site de "sen yetkili bi abiye benziyon." diyecek kimse olmaması. bi akdemiye girip selam millet yazsa bi ufak geyik dönse arada sitedeki ölü toprağı gider. hani mod arkadaşlar şahsi almasın kimsenin şahsından selam bekleyecek halim yok hepsi keyfine baksın ama site için capser dışında farklı isimlendirilmiş (şu an mod diyoruz) arkadaş (o an kimse artık) arada online olacak ve akdemiyi karıştıracak hepsi bu yoksa dibi tutar yani.

geyik mod on : arkadaşlar çevremde sevmediğim ama sktir git demek gibi bi tarzım olmadığı için katlandığım bi kaç insan var. acaba onlara "seni mod yaptım lan." desem onlar da gider mi bi daha karşılaşmamak üzere? ya da en fazla yılda bi görünüp giderler o da olur :D
    geyik mod off.
    snp05

snp05

24 gün önce
    Gammazla
    • 1.
      pnp sanki bende 500 kapak var beya:D. akademiyi canlandırmak için önerdiğin fikir çok güzeldi pnp::D UMARIM BiRiLERi DUYMUŞTUR.
      ironimana

ironimana

24 gün önce
    • 2.
      Öyle bir yazdınız ki kendimi sitenin belalısı bu kötü durumun sorumlusu ben gibi hissettim. Mesafeli olmak ile yakın olmak, karşındakine saygı verici bir ciddiyetle ile aşırı samimiyet arasında ince bir çizgi var. Onu ben şahsi olarak sonlarda beceremedim galiba.
      FaJi

FaJi

24 gün önce
    • 3.
      faji pnp bu kötü durumun sorumlusu niye sen olasın. senden önce çok mu iyiydi sanki aynı site işte. senden sonra da bi değişiklik olmadı ama kabul etmek lazım :d senden beklenti yüksek olduğu için belki tepki olabilir o da olacak o kadar. yani sen varken smtov denen kişiden bişe bekleyecek halimiz yok.
      snp05

snp05

23 gün önce
  • 4.
    UzumakiNaruto

UzumakiNaruto

24 gün önce
    Gammazla
  • 5.
    Bi umut adım vardır diye okudum ama kimse yok lan beni hatırlayan :(
    golmen

golmen

24 gün önce
    Gammazla
    • 1.
      seni hatırlayan illa vardır bu sitede pnp. ama o ben değilim maalesef. bana bu kadar misyon yükleme. o vizyon yok bende:D
      ironimana

ironimana

24 gün önce
  • 6.
    incicaps küresel ısınmaya yenik düştü :(
    eksiyok

eksiyok

24 gün önce
    Gammazla
  • 7.
    incicaps instagram sayfası futbol capsi reklamlarıni atavrat.futbol'a veriyor ve fotolara caps diyor. Caps kırmızı şeride beyaz yazi yazmaktır. Artik bitti olum cok fazla sey etmeyiin yani incicaps satılsa da kurtulsak deseniz de sagda bet 10 reklamlari falan olur yazık lan cok yazık
    YUGOKELVIN

YUGOKELVIN

24 gün önce
    Gammazla
  • 8.
  • 9.
    adım geçmiş duygulandım hüüü :(((
    siyasetbilimci

siyasetbilimci

20 gün önce
    Gammazla
  • 10.
  • 11.
    mami39

mami39

19 gün önce
    Gammazla
  • 12.
    adam haklı beyler dağılın
    Gammazla
  • 13.
    Bence vesyusha ve çikolata harbiden farklı renklerde insanlardı. O dönemler harbiden de özletiyor kendini. Ama yok artık. Atlarına binip gitti hepsi.
    niceliksizadam

niceliksizadam

18 gün önce
    Gammazla
  • 14.
    Ağladğm
    Gammazla
  • 15.
    benim ismim yok .s amnskm hayat
    Katalitiksoba

Katalitiksoba

14 gün önce