site

Turkuazla lacivert arasına mı dönmüş benim gözüm mü dumanlanmış? Naptınız lan kırmızıma ?
entekelimartin

entekelimartin

40 gün önce
  • 1.
    Yav alacaksanız Brazzers’dan reklam alında siteye daha bir şevkle girelim dimi yani,hadi bakiiiiiiiiim
    eksiyok

eksiyok

39 gün önce
    Gammazla
    • 1.
      Bu yoruma birden çok beğeni vermek isterim yiğidim.
      ErgnK

ErgnK

39 gün önce
  • 2.
    Reklamlardan aldıkları paralari zamaninda adam akilli seylere kullansalardi şimdi marka haline gelirdi ama baktilar rağbet var sosyal medyaya oraya gecelim reklamlardan para kazanalım capserlari da ziklemeyelim bu dusuncedeler. Bu dusuncede olmasalardı site bu halde olmazdi. 9 tane aktif uyeye(bilmeyenler için o online butonu bozuktur yillarca) dusmezdi. Kendi kendini bitirdi site yazık oldu...
    YUGOKELVIN

YUGOKELVIN

39 gün önce
    Gammazla
  • 3.
    siteyi ya kapatın yada radikal kararlar alacak adamları yönetimize alın.

incicaps kendini aşmalı artık. bu siteye yüklenen herşeyin caps olması gerekmez tıpkı bir instagram sayfası gibi komik, ilginç yaratıcı ve şaşırtıcı paylaşımlara da yer verilmelidir.

birde incicaps tarihinde en fazla şuku alan capslerini görebileceğimiz tıpkı kapak gibi "old but gold" tarzında alanı olmalı.
    kapağa çıkmak kolay olmamakla birlikte üyeler buraya küstürülmemelidir.

eğlenceli içerikler üretebileceğimiz yaratıcı başlıklar açılmalıdır.
    OverEmorjinal

OverEmorjinal

38 gün önce
    Gammazla
    • 1.
      "Türkiye'in 9gag'i" olabilecek potansiyel vardı bu sitede gitti beyaz yaka için mizah kültürü oldu.
      Sormak istiyorum hangimiz beyazız hangimiz yaka ?
      Palyaco

Palyaco

37 gün önce
    Buradasınız: Akademi > İncicaps İle İlgili > site