çikolata gelsin mod olsun

eminim site şahlanacaktır,

mod tercihleri hep rezildi, incicaps bu modların egolarının altında ezildi,

çok mu zordu düşünce özgürlüğü aq? zaten biz bizeyiz akademide her gelen birini banladı her gelen birini banladı millette ne heves kaldı nede şevk sanki ülke yönetiyorlar aq yazık valla, burası incicaps aq küfürü hazmedemiyorsan mod olmayacaksın kardeşim, küfür yiyince bi tarafın mı eksiliyor?, farklı görüş olabilirsin küfür et, söv rahatla en fazla ne olabilecek zaten küfürden ölen görmedim henüz hayatta.zaten ertesi günü barışırlar aq çok mu zordu şunu yapmak 80 milyonluk ülkenin 80milyonuda akedemiye takip ediyor sanki :D şunun şurasında 20-30 kişiyiz max

ah nerde o eski incicaps
 • 1.
  yoksa bu siteden bi cacık olmaz 1-2 aya kalmaz sinek avlar
  Gammazla
 • 2.
  1 modla olucak işse gelsin tabi
  eksiyok

  eksiyok

  177 gün önce
  Gammazla
 • 3.
  Bir çok giden
  Memnun ki yerinden
  Çok seneler geçti(x2)
  Dönen yok seferinden
  Palyaco

  Palyaco

  177 gün önce
  Gammazla
 • 4.
  Klagib incicaps işte. Hiçbir şeyden memnun kalınmıyor. Ben burada bana edilen küfürleri hep sindirdim. Ego yaparak kimseyi terslemedim. Oyle bir ayrımcılığım da olamaz zaten. Bütün mesajları cevapliyorum. Kendini tövbe haşa ilah sanan modları da gördük burada. Ne istek gelirse yaptım. Eksiyok panpamızın dediği gibi başka mod ya da modlarla olacaksa olsun. Zira ortada sadece modlarla çözülecek sorunlar yok.
  FaJi

  FaJi

  177 gün önce
  Gammazla
  • 1.
   toplantı noldu ?
   lookaspodolski

   lookaspodolski

   177 gün önce
  • 2.
   pezevenge bak ne sindirmesinden bahsediyorsun, geleni geçeni banlıyon sonra yok sindirdim yok ben meleğim. kendini bu durumdan aklayamazsın, adam akıllı cevap vemiyorsun işine geldiği gibi oynuyorsun. dansözler senden az kıvırıyordur kesin.
   tinkerbell

   tinkerbell

   141 gün önce
  • 3.
   Beyler görüyorsunuz ben buna ne yapayım şimdi hayır karşıma geçse bunları diyemeyecek bir adam burada ahkam kesiyor. Ben kimseyi gereksiz yere siliklemedim. Zaten kaç kişi kaldı ki kime silik atayım? Seri eksi, istek silik ve değerlere hakaret-küfür dışında kimseye silik atmadım. Senin seri eksilerinden dolayı zamanında siliklemem lazımdı ama yapmadım. Geleni geçeni banlıyor diyor bende buna sinir oluyorum. Millete de seri eksi atarken keşke bu kadar duyarlı olsaydın.
   FaJi

   FaJi

   141 gün önce
 • 5.
  çoluk çocuk sahibi olmuştur şimdiye o, rahat bırakın şiko aplamızı
  231yunus

  231yunus

  176 gün önce
  Gammazla
 • 6.
  nnnnnnnnahhh gelir
  vantilatorziya

  vantilatorziya

  141 gün önce
  Gammazla