çikolata gelsin mod olsun

eminim site şahlanacaktır,

mod tercihleri hep rezildi, incicaps bu modların egolarının altında ezildi,

çok mu zordu düşünce özgürlüğü aq? zaten biz bizeyiz akademide her gelen birini banladı her gelen birini banladı millette ne heves kaldı nede şevk sanki ülke yönetiyorlar aq yazık valla, burası incicaps aq küfürü hazmedemiyorsan mod olmayacaksın kardeşim, küfür yiyince bi tarafın mı eksiliyor?, farklı görüş olabilirsin küfür et, söv rahatla en fazla ne olabilecek zaten küfürden ölen görmedim henüz hayatta.zaten ertesi günü barışırlar aq çok mu zordu şunu yapmak 80 milyonluk ülkenin 80milyonuda akedemiye takip ediyor sanki :D şunun şurasında 20-30 kişiyiz max

ah nerde o eski incicaps
  • 1.
    yoksa bu siteden bi cacık olmaz 1-2 aya kalmaz sinek avlar
    Gammazla
  • 2.
    1 modla olucak işse gelsin tabi
    eksiyok

eksiyok

117 gün önce
    Gammazla
  • 3.
    Bir çok giden
    Memnun ki yerinden
    Çok seneler geçti(x2)
    Dönen yok seferinden
    Palyaco

Palyaco

117 gün önce
    Gammazla
  • 4.
    Klasik incicaps işte. Hiçbir şeyden memnun kalınmıyor. Ben burada bana edilen küfürleri hep sindirdim. Ego yaparak kimseyi terslemedim. Oyle bir ayrımcılığım da olamaz zaten. Bütün mesajları cevapliyorum. Kendini tövbe haşa ilah sanan modları da gördük burada. Ne istek gelirse yaptım. Eksiyok panpamızın dediği gibi başka mod ya da modlarla olacaksa olsun. Zira ortada sadece modlarla çözülecek sorunlar yok.
    FaJi

FaJi

117 gün önce
    Gammazla
    • 1.
      toplantı noldu ?
      lookaspodolski

lookaspodolski

117 gün önce
    • 2.
      pezevenge bak ne sindirmesinden bahsediyorsun, geleni geçeni banlıyon sonra yok sindirdim yok ben meleğim. kendini bu durumdan aklayamazsın, adam akıllı cevap vemiyorsun işine geldiği gibi oynuyorsun. dansözler senden az kıvırıyordur kesin.
      tinkerbell

tinkerbell

81 gün önce
    • 3.
      Beyler görüyorsunuz ben buna ne yapayım şimdi hayır karşıma geçse bunları diyemeyecek bir adam burada ahkam kesiyor. Ben kimseyi gereksiz yere siliklemedim. Zaten kaç kişi kaldı ki kime silik atayım? Seri eksi, istek silik ve değerlere hakaret-küfür dışında kimseye silik atmadım. Senin seri eksilerinden dolayı zamanında siliklemem lazımdı ama yapmadım. Geleni geçeni banlıyor diyor bende buna sinir oluyorum. Millete de seri eksi atarken keşke bu kadar duyarlı olsaydın.
      FaJi

FaJi

81 gün önce
  • 5.
    çoluk çocuk sahibi olmuştur şimdiye o, rahat bırakın şiko aplamızı
    231yunus

231yunus

116 gün önce
    Gammazla
  • 6.
    nnnnnnnnahhh gelir
    vantilatorziya