s7 edge kullanıyorum

iki ay sonra garantisi bitiyor. Telefonu yenilemeyi düşünüyorum. Hiç kullanmadığım ve deneyimlemek istediğim için Iphone 8 düşünüyorum. Var mı Android'den IOS'e geçen? Mantıklı mı?
niceliksizadam

niceliksizadam

186 gün önce
 • 1.
  Iphone 8 ,1000 dolar ,akilli adam bir telefona 1000 dolar vermez, galaksi note 4 kullaniyorum her türlü iş gorüyor 2 sene önce 2. Elden aldim..1000 lira verdim
  farukkalinkok

  farukkalinkok

  186 gün önce
  Gammazla
 • 2.
  Mantık kısmı gelirinle alakalı pnp. Memlekette "saat" ücreti 10 liranın altında olan adamlar 2-3 "saniye" donma yapmıyor diye ortalama 1000 usd ye telefon alıyor. mantık kısmını okuyan panpalarıma bırakıyorum.
  snp05

  snp05

  186 gün önce
  Gammazla
 • 3.
  Shiftdelete youtube veya forumuna bi göz at. Bi de bu video belki seni fikir sahibi yapar https://youtu.be/SsxXyl5Vdvw
  ironimana

  ironimana

  186 gün önce
  Gammazla
 • 4.
  iphone 10 çıkar ve 8'e kısıtlamalar gelir donanımı kaldırmaz.en iyisi mi nokia ya da huawei.sony'ide bu işe katabilirdim ama ama en fazla 3 güncelleme çıkarıyor adamlar fakat sony xperia xz3'ün kamerası huawei mate pro (10 ya da 20) kafa kafaya girer ve sonyde dual kamera var yani 2 tane fakat huawei'de 3 tane kamera var.sony 3 kameralı bi telefon yapsa piyasa sallanır ve super slowmotion kamerasını biraz daha geliştirse yani ultra super slowmotion yapsa efsane olur.TELEFON BENDEN SORULUR... Eger iphone alacaksan airpods ve apple watch alacaksın ki tadı çıkacak aga...
  Conahmet

  Conahmet

  185 gün önce
  Gammazla
  • 1.
   Çok kullanıyorum telefonu. Hiç elimden düşmüyor. Oyun apk indir müzik indir vs vs. Biraz da kendimi soyutlamak istiyorum. Android özgür biliyorsun. iphoneda uğraşmam sanırım bu kadar.
   niceliksizadam

   niceliksizadam

   185 gün önce
  • 2.
   Sonyci pnpam benim üzülerek söylüyorum sony Türkiye pazarına girmeyeceğini açıkladı :'(
 • 5.
  O 1000 dolarlık iphoneye öküz alınır. En iyisi s7 edge ve paran cebinde kalsın
  Kuzuker

  Kuzuker

  183 gün önce
  Gammazla