hoca da durur mu yapıştırmış cevabı

- ya tutarsa

malum pek caps yapılmıyor veya yapılan capsler rağbet görmüyor...
caps için verilen emeğe değecek takdiri bulamayınca capserlar niye caps atsın değil mi?

buna yönelik bir şey yapılabilir diye düşündüm naçizane... şöyle ki...
-capser bir twitter hesabı edinecek/gösterecek...
-bu hesabında incicaps'e bağlı olduğunun linkini vb bilgilerini özellikle belirtecek...
-şartları sağlayan capser'ın siteye attığı ve beğenilen capsi twitter admini capser'ın twitter hesabı üzerinden retweet'leyecek veya alıntılayacak

bu şekilde söz konusu caps daha fazla etkileşim alabilecek ve capserların emek vermeye değer bir amacı olacak...
sistem oturursa aktif üye sayısında da bir artış olabilir gibi sanki...
https://i.postimg.cc/DzZKRZpJ/hqdefault.jpg

edit:yani madem bazı hesaplara şu aşağıdaki şekilde alıntı yapılabiliyor sitenin kendi emekçisine neden yapılmasın ?
https://i.postimg.cc/FzZK...T/Ekran_Al_nt_s_sfhxg.jpg
  • 1.
    bence gayet iyi fikir pnp
    snp05

snp05

6 gün önce
    Gammazla
  • 2.
    panpa helal olsun sana herşeye rağmen bu siteye değer verip parlak fikirlerini paylaşman çok güzel. ama senin gibi akıllı insanların fikirlerini değerlendirecek kişiler yok burada. buradaki capserlara değer veren insan yok. çünkü serkan bey kendini mesih sanıyor ve köle olarak gördüğü bizleri kaale almıyor. serkan inci kadar egoist kendini beğenmiş az insan gördüm.
    ironimana

ironimana

6 gün önce
    Gammazla
    • 1.
      teşekkürler pnp ama bu işin arkasında duracağım ümidimi yitirene kadar ve bunu yaparken yapıcı bir dil kullanmak gerekiyor sanırım... geçmişte herkes istemediği olaylar yaşadı ama sitenin menfaatlerini önde tutmak zorundayız...
      lookaspodolski

lookaspodolski

6 gün önce
  • 3.
    Ula zaten ben bunu yapıyorum ama nafile. Sence yapmıyor muyum. Instagram hesabımda bile capslerimi paylaşırım yani
    Gammazla
    • 1.
      bir daha oku yukarıdakini pnp... ona göre cevap yazayım sana...
      lookaspodolski

lookaspodolski

6 gün önce
    • 2.
      Şahsi hesabımından değil sırf bunun için hesap açıp sadece caps paylaşımı yapıp, twit'i sitenin reklamları ile doldurup paylaşmak. Anladım mı sence?
    • 3.
      şuan mevcut sistem siteden capsi indirip sosyal medya hesabında paylaşmak üzerine kurulu...
      ben diyorum ki resmiyette2.89 milyon(hadi faal olan 100k diyelim) takipçisi olan hesap capsi retweetlesin capser burada 30-40 şuku almaya değil twitter'da 1000+ etkileşim almaya yönelik emek versin...
      pnp,sen veya başka biri bunu kendi açtığı hesap ile tatmin edici şekilde yapamaz...
      benim önerdiğim sistem kısa vadede capser'a uzun vadede siteye yarayacak şekilde...
      lookaspodolski

lookaspodolski

6 gün önce
  • 4.
    Yıl 2019 olacak hâlâ caps diyenler var bitti olum caps
    https://www.youtube.com/watch?v=NUsNx6wAXac
    mami39

mami39

6 gün önce
    Gammazla
    • 1.
      senin sebebi ziyaretin niye o zaman kardeş? dalga geçmek mi? destek olmanı da isterdim ama bari köstek olma...
      lookaspodolski

lookaspodolski

6 gün önce
  • 5.
    Fikir iyide fikire capserların saygısı yok ki sayfa sahiplerinin olsun, madem sitenin öldüğünü düşünüyosun ne diye buralarda geziniyosun bas git, biz 3 5 kişi güneş batıdan doğana kadar caps yapıcaz. Bu capsleri yaparkende farklı projelere imza atcaz ha sen mi sen gelme ulan.
    TurboTosbaga

TurboTosbaga

6 gün önce
    Gammazla
  • 6.
    Biz ne kadar konuşsak nafile siteye uğrayan Yok sitenin elden geçmesi lazım
    reus34

reus34

5 gün önce
    Gammazla
  • 7.
    Lan hadi kaldırın arkalerinizi adam edelim siteyine. Bir ara çok çaylak vardı. Site tat vermedi. Ama şimdi olsunn
    TheMaskeliPust

TheMaskeliPust

5 gün önce
    Gammazla
  • 8.
    mantıklı aslında. tabi bunun için önce twitterda belli bi kitleye ulaşabilecek caps sayfası olması lazım ki burdaki capsleri daha genele ulaştırabilsin. facebook sayesinde yine iyi kötü reklamı yapılıyordu ama facebook adminleri siyasi paylaşımlarla bir çok kişiyi küstürdü. benzer hatanın twitterda olmaması lazım.
    emektar capsci

emektar capsci

5 gün önce
    Gammazla
  • 9.
    fikir güzel de sosyal medya yöneticileri taktan pnp
    UzumakiNaruto

UzumakiNaruto

4 gün önce
    Gammazla
  • 10.
    Herkes beğendiği capsleri linkle kendi twittirinden (nasıl yazılıyorsa artık) yayınlasın. Adminlerden herkes şikayetçi olduğuna göre kendi göbeğinizi kendiniz kesin derim. yukarıda da fikirler var tartışma bitiminde madde madde yapılacaklara elimden geldiğince destek vermek isterim.
    tawshan

tawshan

1 gün önce
    Gammazla
  • 11.
    Bence de iyi fikir değerlendirilebilir
    razor1987

razor1987

1 gün önce
    Gammazla
  • 12.
    Mantıklı bir fikir umarım bol takipçili twitter hesapları dikkate alıp capsleri paylaşırlar..
    Gammazla