uyan inci caps ruhu

Bu konu hakkında şu ana kadar belki sizlerde binlerce kez yazdınız. Site son 2 yılda çok kötü düşüş yaşadı. Yağlı saç beyfendi site ile artık hiç ilgilenmiyor. Nerede o serkanın yayınında osuran adam, nerede o liseliler, nerede o ferreciler hepsi gitti aga be. Tazelerde çöp capsler (zaman kaybı), kapak bomboş, saçma salak başlıklar ile dolmuş. Eylül ayı için rozet bile vermedi adamlar siz düşünün artık. Bakamıyorsanız kapatın kardeşim inci Sözlük var nede olsa. Sözlük'de bozdu ama aktif en azından. Beyler bence biz bu duruma bir dur diyelim 1789'da Fransız ihtilali gibi bizde ihtilal yapalım. Uyan inci Caps ruhu! Site elden gitmeden biz sahip çıkalım. Rsen gibi panpalar yetiştirmek lazım. Eğer başaramazsak da yakınlaşırız! Bana mesaj atın biz bir instagram grubu kuralım bence. Tüm emektarları oraya toplayıp planlarımızı oradan yapalım. Benim dediklerime katılanlar rez alsın site yeniden yükselişe geçecek!
cmos land

cmos land

48 gün önce
  • 1.
    REZ
    cmos land

cmos land

48 gün önce
    Gammazla
  • 2.
    kardeş niye kafanı takıyosun? bak serkan inci amerika texastan yeni çiftlik almış viskisi ve purosuyla kutluyordu en son twitterda

yarışma düzenlesin kazananı bu çiftlikte 1 hafta misafir etsin serkan kötü mü olur
    Gammazla
    • 1.
      :) Güzel olur. Şuna baksana konuya sadece sen yazmışsın akademi bile vasat artık.
      cmos land

cmos land

47 gün önce
  • 3.
    salamın akeylül,

beni bilenler bilir.

ben sekran incinin favori caps makeriyım.

bu siteye inci caps ruhunu ben verdim.

bana binlerce lira para verdiler rakip caps siteleri için ama ben gitmedim.

beni bilenler bilir.

inci caps ruhu nedir?

bilenler bilir.

inci caps ilk açıldığından beri siyasal islama yakın muhazafakar mizah yaptı.

muhazafarkar mizah olmazsa bu site bu kadar popülar olmaz ıdı.

yani ben olmaz isem bu site olmaz idi.

bu sitede herkes beni tanır bana saygu duyar.

muzahafakar mizah bizim ilim noktasında anlaştığımız bir noktadır.

aksini iddaaa eden ya fetöcüdür ya da pkk ile masaya oturmuş bir cemaatçidir.

din. duv. ile.
    Gammazla