grup

Terapisi yapıyoruz.
Herkes bir kötü alışkanlığını anlatsın, bir sırrını veya yaptığı kötülüğü, bir nevi itiraf ve rahatlama olarak da görebilirsiniz. Herkesten gizlediğiniz bir yönünüz olsun söylemekten utandığınız bir geçmişiniz veya anlatmak istediğiniz başka şeyler olsun kısaca anlatın.
Unutmayın hepimiz anonim hesaplarız. Çekinmeden yazabilirsiniz.
siyasetbilimci

siyasetbilimci

70 gün önce
  • 1.
    Ben önderiniz olarak başlıyorum.
    Küçükken evdeki kanaryayı yanlışlıkla öldürmüştüm. Napcam ne etcem derken boynuna ipi dolayıp tavana astım ki intihar süsü vermek adına.
    siyasetbilimci

siyasetbilimci

70 gün önce
    Gammazla
  • diğer 5
  • 2.
    bende burda entellektüel ve solcu takılıyorum ama aslında kapkaççıyım arada oto hırsızlıgı ve
    gaspta yapıyorum ama esasen kapkaçta uzmanım ve bagcılar yüzyılda oturuyorum abidas marka spor ayakkabı giyorum...
    farukkalinkok

farukkalinkok

70 gün önce
    Gammazla
  • diğer 3
  • 3.
    enes baturu takip ediyorum..
    wondrous95

wondrous95

70 gün önce
    Gammazla
  • diğer 1
  • 4.
    Aşırı rahatım sanırım
    http://www.imgim.com/9240incib3151628.jpeg
    Khduwkdnis

Khduwkdnis

70 gün önce
    Gammazla
  • 5.
    yorumlarımdan da anlaşılacağı üzere ukala bir kişiliğim var. bunun sebebi çevremdeki herkesin aşırı ciddi olması. ve bazen kara mizaha kaçan espiriler yaparak milletin tepkisini de aldığım oluyor. tabiatım böyle. tabi atım da böyle ukala arpa veriyom yonca istiyor sucuk yaptıracam en sonunda.
    ironimana

ironimana

70 gün önce
    Gammazla
  • 6.
    Bende torbacılık yapıyorum, burdakilerin kafasını yaşamak için binlerce lira verecek müşterim var
    mami39

mami39

70 gün önce
    Gammazla
  • 7.
    ben de abimle küçükken tavuğa rakı içirmiştim. tavuk çok acayip yürüyordu. 3 gün gülmüştük. ama rakı nın azaldığını gören babam 3. günün sonunda çok gülenin ağlaması gerektiğini hatırlattı bize :D Ama sonra çok pişman olduyduk tabii. Neyse ki şu zamanda yapmamışız, yoksa herkesin elinde bir cep kamera bizi de çekerlerdi sonra hayvan hakları falan ...
    ErgnK

ErgnK

70 gün önce
    Gammazla
    • 1.
      Pnp ben de sinekleri bardağa hapsederdim sonra kanatlarını falan yolardım "uçamamak nasılmış lan ib.e" diyerek o masum sineği izlerdim ne kadar vahşi bir çocukmuşum
      Khduwkdnis

Khduwkdnis

70 gün önce
    • 2.
      Hayvan hakları derken babanızın sizi dövmesini mi kastediyordun zaaaa xd (elbette hayvan hakları ya)
      siyasetbilimci

siyasetbilimci

68 gün önce
    • 3.
      benim yaptığım şey sineklere ip bağlamak işsizlik kuran kursunda anıt mezar yapmak
  • 8.
    kendi ismimle bu siteye kayıt oldum :D hatırlarsam uplarım
    Gammazla
  • 9.
    http://www.imgim.com/3309incia7670274.jpg

Benim adım Naruto.
    Boyum 1.80
    Kilom 80
    Gözlerimin rengi mavi.
    Hinatayı dinlemeyi severim.
    En sevdiğim yazar,konoha'dan Jiraiya
    En sevdiğim futbolcu yukarki mahleden şaringanlım kakaşim
    Ramen yemeyi ve sake içmeyi severim .
    Bubamın bir atasözü vardır; Sağlığınız için,yeni sake için.
    Orta boylu ve gümüş gözlü kızları severim.
    Tatilimi Konoha dağlarında geçiririm
    En sevdiğim araba,kurama.
    Koto ve Hichirikiye bayılırım
    Adım Naruto,mekanım Konoha Lakabım 9 Kuyruk
    En sevdiğim hocam,akademiden iruka hocam
    En sevdiğim komedyen,yeni konoha'da Jiraiya
    Dayak yemeyi severim.
    En uyuz olduğum şey,ramenimin benden izinsiz yenmesi.
    Konoha'nın arka sokaklarında,pis işler...
    Benim adım Naruto,Alayınıza Mokoko Korkun bendennnnn... !!!
    UzumakiNaruto

UzumakiNaruto

68 gün önce
    Gammazla
  • diğer 4
  • 10.
    annemden habersiz detarjanı toprağa döktüm. tırnak yemek küçükken vardı hala devam ediyor malesef ( bunu nasıl tedavi ederiz acil taktik :( )kitapların cildini bozmak küçükken okumayı erken söktüm 4-5 yaşlarında olucam annem öğretmen malum. tahta pencerelerin reçinesini alıp perdeye sürmek. koltuğa kafa vurmak küçükken en sevdiğim şeylerden biri mahalledeki çocğun 150 lira değerindeki topu çitin demirlerine saplanması yalnız topu degajladım sonrası bu. en iyi yaptğım şey mahalledeki çocukların topunu balkonlarından evin içine sokmak hala çok rahat yapıyorum.
    Gammazla
  • 11.
    Yoktur. Şeker gibi insanım ben. Qızlar eqlesin.
    Kuzuker

Kuzuker

68 gün önce
    Gammazla
  • 12.
    Oluruna bırakamıyorum ben sonuna kadar arkaürmem lazım illa... en b.ktan özelliğim bu
    231yunus

231yunus

68 gün önce
    Gammazla
  • diğer 1
  • 13.
    bir yere kolay kolay oturamıyorum kurt var sanki dötümde. ama kolay uyum sağlarım herkese
    Gammazla
    Buradasınız: Akademi > Makara/Kukara > grup