site bitmis

BU ne la gunde 10 caps atiliyor 2 tanesi kapak en baba caps 30 suku aliyor Akademi zaten yandan yemis biz bu gunler icinmi emek verdik.
6 Sene gecirdim bu sitede inciden kopanlar caps tube diye bir site kurmuslardi onlardanda beter olmus site bence serkan incicapsin otenazi hakkinini kullanmasi lazim.
GENCLERE YOL ACIN
bir siyasi kurumun dumen suyunda mahvettiler guzelim siteyi ,anarchist incicapsten yandas incicapse kisa bir yolculugun sonuna geldi .
Simdi belkide Tam zamani daha ozgurlukcu daha democratic bir site kurmanin mod baskisi bilmem x siyasi partinin baskisi olmadan kisilerin kendi ozel yeteneklerini, sanatci kimliklerini, mizahi guclerini hic bir onyargi ve hizibin baskisi altinda olmadan ozgurce ve guven icinde donusturup hayata gecirebilecekleri bir site niye olmasin.
Agaoglunda havuzlu bahce icinde spor salonlu gezi parkli sehirmerkezine 3 metrobuse 5 kilometre pesin fiyatina 5 taksit
farukkalinkok

farukkalinkok

71 gün önce
  • 1.
    • 1.
      Qanqa Yeni bir site hakkinda goruslerin nedir
      farukkalinkok

farukkalinkok

71 gün önce
    • 2.
      sitenin şu anki halinden memnun olan, havalara zıplayan yok tabi ki. kendimizce eğleniyoruz. ama halihazırda bulunan düzgün bir yer yok bence. tek diyeceğim budur
      RsEn

RsEn

71 gün önce
    • 3.
      Daha enternasyonel bi yer daha cok insana ulasacagin gunde me yon verebileceginiz bir yer bir capser olarak degerinin bilinecegi ve saygi sevgi gorecegin bir yer nasil olurdu. .
      farukkalinkok

farukkalinkok

71 gün önce
    diğer 2
  • 2.
    faruk gel senle lünaparka gidelim
    siyasetbilimci

siyasetbilimci

71 gün önce
    Gammazla
  • diğer 2
  • 3.
    site kurup napıcaz kanki yine kendi aramızda eğleneceğiz sanki marsa gidicez beya
    ironimana

ironimana

71 gün önce
    Gammazla
    • 1.
      insanlarin emeklerinin karsiligini aldigi bir yer guzel olurdu ,eskiden bu sitede oldugu gibi belkide bir utopya ama bu sitede zamanin da o utopyaya cok yaklasmisti cook..
      farukkalinkok

farukkalinkok

71 gün önce
    • 2.
      her güzel şeyin bir sonu var pnp ve ne yazık ki hep mutlu sonla bitmiyor ve bazen can çekişiyo bu site gibi .o mutluluk hüzüne evriliyor (vay awk iii yazdım demi:)
      ironimana

ironimana

71 gün önce
  • 4.
    tebdil-i mekanda ferahlık vardır.
    snp05

snp05

71 gün önce
    Gammazla
  • 5.
    hamdolsun "bune yav site bitmiş" diye başlık açacak eleman kalmış
    231yunus

231yunus

70 gün önce
    Gammazla
  • 6.
    burayı coşturmak artık bu haliyle imkansız. yeni bi caps sayfası açmakta yemez. açmaya açılır ama sonu hüsran olur. tek bir çıkar yol var. sitenin tüm geçmişi hesaplar dahil silinir ve isim hakkı satın almak isteyen birine satılırsa burası iş görür. isim hakkı önemli. inci kelimesi öyle veya böyle sosyal medyada markalaştı artık. ama siyaset (burada kastım site içi siyaset, adam kayırma vs.) işin içine girdiği için herkes gitti buradan. salt mizah anlayışı kaybolunca insanlar soğudu. dedikodu tavan yapınca millet bıktı. geriye sadece hobi amaçlı, kapağa çıkma kaygısı gütmeyen kendi yağıyla kavrulan hesaplar kaldı (genellikle). başka bir çıkar yol ben görmüyorum. şu an belki saydam bir ortam var ona bişey demiyorum ama yıllar önce burdan gruplar halinde kanlı bıçaklı ayrılanlar oldu. küfürleşenler oldu.suçsuz hesaplar ban yedi vs. bilenler bilir. çok olaylar döndü.

benim yooorlamam bugadar
    cmtsysn1

cmtsysn1

69 gün önce
    Gammazla
  • 7.
    Site gayet harika bence
    JLdailyusta41

JLdailyusta41

69 gün önce
    Gammazla
    Buradasınız: Akademi > Makara/Kukara > site bitmis