bursa orhangazi ilçesinde yaşayan var mı

Üzgünüm,çalıştığım tıp merkezi an itibariyle satılmış durumda... Bursa'nın tek cerrahi tıp merkeziydik,Zeytin Tıp Merkezi... Oldu mu sana Atakent hastahanesi...
UzumakiNaruto

UzumakiNaruto

102 gün önce
  • 1.
    kadrolar da mı değişecek pnp ?
    RsEn

RsEn

102 gün önce
    Gammazla
    • 1.
      Doktorlar sıfırdan değişiyor da bizler için belli değil pnp benim bölümüm adına iki kişiyiz bizden biri gidebilir de sanmıyorum kurulu düzeni bozacaklarını ama söylentiler de var komple değişecek diye
      UzumakiNaruto

UzumakiNaruto

102 gün önce
    • 2.
      hayırlısı olsun hakkında pnp
      RsEn

RsEn

102 gün önce
    • 3.
      eyv pnp cümlemiz için hayırlısı olsun
      UzumakiNaruto

UzumakiNaruto

102 gün önce
  • 2.
    işler yoğundur şimdi Allah kolaylok versin pnp
    ironimana

ironimana

102 gün önce
    Gammazla
  • 3.
    herkes kendi tanıdığını işe alır panpa yüksek yerlerde tanıdığın yoksa gözünün yaşına bakmazlar atarlar şimdiden iş aramaya başla ne olur ne olmaz
    Gammazla
    • 1.
      Bana fark etmez pnp ben her yerde iş bulurum o çok önemli değilde,yönetimi seviyorduk
      UzumakiNaruto

UzumakiNaruto

101 gün önce
  • 4.
    hemen bir torpil bulmak lazım. milletvekilleri danışmanlarına git. kıraathanelere çok uğrarlar oraya bak
    Gammazla
    • 1.
      yüksek lisans diploması kıraathane'de iş görür mü :D
      UzumakiNaruto

UzumakiNaruto

101 gün önce
    • 2.
      bilemem yiğidim ben daha üniyi bitiremedim sen bana master diploması diyorsun benim demek istediğim kıraathaneye milletvekilinin gelmesini bekle. herhangi bir parti olur. xeşke adliye de işim olsa mülakat için klavyemi hızlanıdıryorum bu sıralar. 3 dakikada 90 kelime hatasız bi de F klavye bro
    • 3.
      F klavye önemli pnp benimki de G klavye
      UzumakiNaruto

UzumakiNaruto

101 gün önce