assassin creed brotherhood eziowashere pnp ya selamlar

Ulan sıkıldım kıydım paraya oyunun. Orjinal cd sini aldım merak etmeyin 20 liracık bişey bilgisayar da çalıştırıyor. (vatan'dan aldım) Hiç donma almıyorum Ezik mezik ama olsun zaten oyun eski bişey. 2010 olması lazım. Ama gel gelelim pcyi sadace çarşamba kullanma hakkım var sebebi okulda pc dersi için.

Pc'nin özelliklleri

Atı radeon 5470 hd 512 mb ekran kartı 2 gb ram 2.56 ghz i3 işlemci. Sitem puanım 5.0 oda aero efektleri ile ilgili oyunlar için 6.0 3d şeyler vesaire 5.4 diğerleri sanırsam 6.4 5.3 olucaktı. Öyle hatırlıyorum. Alta assassin Creed serilerini uplayın hele yazın oynayacam.
  • 1.
    Bu arada cevapları by_caiz verecek büyük ihtimalle
    Gammazla
    • 1.
      haftada 1 kullanım ile 2 yılda bitmez assassins creed.
      bayadır eski konsolu açmamıştım. yakın zamanda değişiklik olsun diye kurdum. ac 3 açtım. biraz kastım fakat dayanılır gibi değil. oyundaki buglar görevleri yapmayı işkenceye dönüştürüyo. pc versiyonunu oynamadım ama ilk assassinsi pcde oynamaya çalıştım. nafile. assassinsi büyük ekranda oynamadıktan sonra sarmaz. pcde sadece fps oynanır. velhasıl ac3 hayal kırıklığı. ac2 deki buglar ara sıra can sıkıyodu fakat bu dehşet bişeymiş. elime geçerse brotherhood oynarım. veya pc alırsam 27 inçde originse bakarım. sana tavsiyem brotherhooddur.
      cmtsysn1

cmtsysn1

144 gün önce
  • 2.
    brotherhood-revelations-ac 3-Black Flag oynadım bro efsane revelations mantık hatası yüzünden efsane olacakken gülesim geliyor ac3 ehh black flag finali güzel bide Liberation diye boktan bi yan oyununu oynadım şimdi origins i indiriyorum bakalım
    miskinkingg

miskinkingg

144 gün önce
    Gammazla
    • 1.
      bu arada "Atı radeon 5470 hd 512 mb ekran kartı" bunu okurken gözüm kanadı
      miskinkingg

miskinkingg

144 gün önce
  • 3.
    Benim pc'nin özellikler eccücük daha iyi ama işlemci çöp amk ondan kaybediyorum :(
    Gammazla
  • 4.
    Assasin s creed rogue ye bak kaldırabilir belki sistemin
    Tapınakçı olup suikastçilere karşı savaşıyorsun bu sefer
    mami39

mami39

144 gün önce
    Gammazla
  • 5.
    Müthiş oyun brotherhood zaten en sevdiğim ve nickimin oyunudur esasen serinin bir çok oyununu bitirmiş biri olarak brotherhooddaki efsane yan görevler hiç bir oyunda yok
    Eziowashere

Eziowashere

122 gün önce
    Gammazla
  • 6.
    Ve yan gorevlerle oyun cok genisliyor
    Eziowashere

Eziowashere

122 gün önce
    Gammazla
  • 7.
    Haftada 1 gün ile bitirmek çok zor