moralinizi bozmaya geldim

Sevgili incicaps üyeleri, biliyorum hepiniz toysunuz. Bir çoğunuz işsiz öğrenci aç ve sefil. Sevgi ve ilgi görmemiş insanlar yığınısınız. Burası bir çöplük ve siz de birer çöpsünüz. Sizleri bugün elmas gibi parlatmaya geldim. Sizlere bugün yeni bır ışık olmaya geldim elinizden tutup sizi gökyüzüne çıkarmaya geldim. Sizler buraya sıkışmış kalmışsınız gününüzün 2/3 ü burda geçiyor. Yemek yiyor uyuyor ve incicapse giriyorsunuz. En sosyal olduğunuz zaman kafanızı camdan çıkardığınız zaman olsa gerek. Gidebilecek hiç bir yeriniz yok ve bunı ben çok iyi anlıyorum. Sizi yaralayan şey özgüveninizin olmayışı. Bu cümleleri okurken eminim hepiniz nefes almayı kesmiş yutkunuyordur. Şimdiye kadar hiç yaşamadığınızı söylüyorım size. Herşeyin gelip geçtiğine sitedeki tek yüce kişiden başka kim inandırabilir sizi. Bomboş geçen zamanınızın her sabah yüzüne bir avuç su çarpar gibi kim yüzünüze çarpabilir benden başka. Ben li başarının timsali on parmağında marifetli büyüleyici bir insanken siz nasıl oluyor da benim gibi ulu bir çınarın gölgesine bile yaklaşamıyorsunız. işte size fırsat size bir lütuf.! Beni dinlerseniz kışınız gidip bahar gelecek sonra yaz gelecek. Sevindiğiniz şeylere tekrar sevineceksiniz. Size ağır şeylet söyledim ağır gelen şeyler söyledim. Belki de bu yüzden falcılar kahvenin telvesine bakıyordur. Ben de tel tel dökülen sizin kirli saçlarınıza bakıyorum. Acı bir yaşantınız var ve buna dayanabilmeyi kendi bedenlerinize eziyet ederek sağlıyorsunuz. Hepiniz ölü gibisiniz belki de öldünüz. inanıyorum ki hepinizin güzel nir kalbi vardır. Bu güzel kalbi sevmeyip ne yapmalıyım ki başka. Siz öldünüz diye sizi sevmeyi bırakıp yaşayan onca kötü insanı neden seveyim ki sırf öldünüz diye. Sırf kokuşuksunuz diye. Üzülüyorum ben zayıf bir kalbim var. Üzüldüğüm zaman tuvalete gidemiyorum üzülmeyi bıraksam da gitmem. Gittiğim zaman da üzülürüm yani tuvalet ciddi bir şey. hepiniz öldünüz işte! sizden artık ne köy olur ne kasaba.
siyasetbilimci

siyasetbilimci

127 gün önce