eskiden mizah sayfaları incicapsin capslerini paylaşır prim yapardı

şimdi ise incicaps bok kusan esprileri kendi sayfasında paylaşıp kendi capslerine de siktir çekerek prim yapmaya çalışır... yahu tamam site dışında paylaştıklarınla prim yapabiliyorsan yine iyi,birşey demiycem. ama ulan ergenlerle dolu bir facebook grubundaki iki orospu çocuğunun boktan paylaşımını kendi sayfanda paylaşıp o gruba bedava prim yaptırabiliyorken neden kendi üyelerine siktir çekiyorsun?

yahu inciyi bu sayfa adminleri öldürdü. zaytung ve bobüler denen siteler bugün nasıl popülerliğini koruyabiliyor hiç bakmadınız mı? adamlar paso kendi reklamlarını kendi düzenlerini oluşturuyorlar ve mizahı iyi adamları da bu reklamlar sayesinde kendilerine çekiyorlar... ama bizim incinin sosyal medya adminleri ise kendi üyelerini siklememek için elinden geleni yapıyor... ya hadi bizim capsler kötü olsa dışarda daha iyi şeyler bulmuş olsa neyse diyeceğim... ama bi cevaplayın,aga bu nedir şimdi? bunun popüler inci kültürüyle,orjinal mizahla,çalıntı olmayan içerik kültürüyle ne alakası var şimdi?

https://i.hizliresim.com/1J2M3G.png
gusul aldim ben

gusul aldim ben

218 gün önce
  • 1.
    Burdaki ustalar da twitter instagram'a acildilar kendi cevrelerince mizah yapiyolar inci bitti ki
    Timberlake

Timberlake

218 gün önce
    Gammazla
    • 1.
      e iyi de bunun da bir sebebi ne yazık ki yeteri kadar önem vermeyen sosyal medya adminleri... olm bi bak lan,zaytung bobiler'le bi kıyasla.. onların da üyelerinin çoğu hem twitterda hem instagramda dolanıyor ama o platformlar nasıl canlılığını koruyabiliyor? demek ki sorun üyelerde değil bu işin idaresinde... başta Serkan inci ve onun bir tanecik sosyal medya adminciklerinde
      gusul aldim ben

gusul aldim ben

218 gün önce
    • 2.
      kesinlikle haklisin
      Timberlake

Timberlake

218 gün önce
  • 2.
    ya tamam son 1 yıldır falan sitedeki espri kaliteleri de baya düştü.. bazen güzel capsler kapak olamayıp geride kaldı.. benim de bazı capslerim dahil birçok gereksiz caps kapak oldu iyiler arkalarda saklandı,çöpe gitti...

ama bi cevaplayın bunun çözümü bu mu yani? tamamen incicapsi, buraya emek veren ve sırf ortamı için terketmeyen üyelere siktir çekip boktan boktan şeyleri paylaşmak mı? ulan tamam site içi capsleri, bazı boş akımlar falan incicapste türedi bunlar sosyal medyada ilk anda anlaşılacak espriler olmadığı için bunları atmadınız diyelim... ya diğer capsler? ulan bugün yapılmış şu basit caps bile sosyal medyada incinin paylaştığı çoğu capse bin çeker be.
    http://i.capsspot.com/s/14/3/1353497.jpg
    gusul aldim ben

gusul aldim ben

218 gün önce
    Gammazla
  • 3.
    bu arada benim değindiğim konu kesinlikle sitenin adminlerine laf atma değildir.. bighile de,zimbaya da,tmitd'e de helal olsun adamlar on numara idare ettiler siteyi... sorun bu site yerine en boktan şeyleri paylaşıp en iğrenç şeylerin reklamını yapan sosyal medya (instagram,facebook,twitter) adminlerinde...
    gusul aldim ben

gusul aldim ben

218 gün önce
    Gammazla
  • 4.
    güzel tespit pnp sitede ne olup bitiyor kimsenin umrunda değil incisözlükte bile eski hava kalmadı.Serkan bitirdi resmen.siteleri boşladı.adminlerin kaderine bıraktı adminlerde aylak bakkal misali
    ironimana

ironimana

218 gün önce
    Gammazla
  • 5.
    Sahiplenen yok ki siteyi
    Conahmet

Conahmet

218 gün önce
    Gammazla
    • 1.
      Bighill: inci site yok
      inci: reyizler grevi bitirince düzelir
      Bighill:lan site bitti bitti komple yok mizah yok emek yok
      inci: BANANE MK BEN PARAMA BAKARIM AHAHAH
      Kocakurt

Kocakurt

218 gün önce
  • 6.
    kaç yıldır diyoruz face adminleri mal diye geçen yıl sitede -20 lerdeki bir siyasi capsi paylaştılar da aylarca inci satılık muhabbeti yapıldı serkan sattı gerçi de mesela o değil
    bilincsizvatandas

bilincsizvatandas

218 gün önce
    Gammazla
  • 7.
    çok değil 1.5 yıl önce capsime 65 bin beğeni gelmişti. ama birde şuanki beğenilere bakın 2-3-5 bin beğeni geliyor. sanırım başka söze gerek yok durum içler acısı
    https://www.facebook.com/...70697/?type=3&theater
    BenHalaElizabeth

BenHalaElizabeth

218 gün önce
    Gammazla
    • 1.
      asdasdasfda
      dicktoshack

dicktoshack

218 gün önce
    • 2.
      bunun sebebi de aynı sebepten kaynaklanıyor... bak daha o capsin atıldığı zamanları hatırlıyorum,site cıvıl cıvıldı ve sosyal medyada mizah ismi geçince akla tek gelen şey incicapsti... ama şimdi bak bir de... twitterdaki iki tane mal değneğinin twitini,facebooktaki bir grubun iki tane gerizekalı üyesinin paylaşımını ve daha birçok gereksiz şeyi paylaşarak kültürünü bozdu...
      gusul aldim ben

gusul aldim ben

217 gün önce
  • 8.
    Çok şii yapmamak lazım pnp artık serkan gelip götünü de açsa bu siteden bi yol olmaz o da bunu biliyor,bildiği içinde sadece kaymağını yeme peşinde,mantıklı sonuç olarak,para kazandırıyor site kendisine aman kodum götüne banane amk
    UzumakiNaruto

UzumakiNaruto

217 gün önce
    Gammazla
  • 9.