Site son anlarını yaşarkene...

düşene bir tekme de ben vurayım dedim amk :P ulan siteye kayıt olduğum zamanda ahh nerde o eski inci diyorlardı hala aynı muhabbet amk 2 yıl geçti 2 yıldır site gün be gün kötüye gitti gık etmedik günde 2 tane capsin atıldığı milletin dinimizle af edersiniz taşak geçtiği,sanki koca inci caps değilmişte capsler diyarı vb gibten taktan bir site gibi olduk gün geçtikçe bunda emeği geçen arkadaşların amk önce işte böyle bir zamana geldik ve sitede hala daha kalan şurada 15 20 kişiyiz ama artık yeterin.bilgi işleme söyledim kasayı değişecekler kısa zaman sonra,her türlü siteye giriş yapabilme imkanım olacak artık esksisi gibi oh be,ondan sonra gelsin mynetler gitsin sözcüler,inci capsin bendeki son demleri ondan sonra ben saağğğ siz panpalarım selamet,serkanı da eşekler kovalasın arada uğrarım toplu şukumu atar,halinizi hatrını sorar çıkarım incicapsde çarımız yok demeyiz amk başka bi siteye gideyim desem bkz bobi;bobi mobi bize ters aminiyüm jargon uymuyo yani o yüzden ne tam kopmak ne eskisi gibi her gün müptezel gibi girmek uzaktan sevmek en güzeli :D
UzumakiNaruto

UzumakiNaruto

130 gün önce