bayern münih vs beşiktaş

Bayern eski Bayern değil ama kg olur. Hadi Galatasaray ile eşleşse diker atar derdik ama Beşiktaş yener abi güçlü takımlar sadece konsantrasyon abi Galatasaraylı olarak yazıyorum Beşiktaş taraftarı ile tarih yazar
Conahmet

Conahmet

131 gün önce
  • 1.
    yani hiç olmadı vodafone arenada galibiyet bekliyoruz kendilerinden...
    gs-r.madrid maçları gibi olsa yine türk futbolu adına kazançtır maddi-manevi

edit: oouuuuvvv kalbi olan beşiktaşın fikstüre bakmasın
    lookaspodolski

lookaspodolski

131 gün önce
    Gammazla
    • 1.
      Aynen öyle panpa Galatasaray ya da Fenerbahçe olsa aha yandık derdik ama bu Beşiktaş len aq
      Conahmet

Conahmet

131 gün önce
  • 2.
    BEŞiKTAŞ GRUPTA SONUNCU OLACAK DiYE ANIRAN EŞŞEKLERE iNAT 1. ÇIKTIK iNŞAALLAH BAYERNiDE ELEYiP YOLUMUZA BAKACAĞIZ... YENiLiRSEKTE CANIMIZ SAĞOLSUN
    Gammazla
  • 3.
    adamlar çok formdalar, ama maçlara daha çok var. Bundesliga 2.sini iki maçta yendik. Niye birincisini elemeyelim. elerlerse cenk 500, oğuzhan 499 milyon len mq !! :D:D:D
    RsEn

RsEn

131 gün önce
    Gammazla
  • 4.
    beşiktaş galatasaray maçında oynadığı gibi oynarsa bayerni havada yener
    Gammazla
    • 1.
      bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum ama böyle bir durumun(havada karada) olması için bayernin de gs gibi oynaması lazım...
      sanki bazen biraz..
      lookaspodolski

lookaspodolski

131 gün önce
  • 5.
    Yazık lan kimin takımıysa :D
    mami39

mami39

131 gün önce
    Gammazla
  • 6.
    buradan rtük'e sesleniyorum, devlet kanalında trt'de alman ferresi var sayın yetkililer.
    Teist

Teist

131 gün önce
    Gammazla
  • 7.
    Kurayı çeken xabi alonso'ya Beşiktaşlıların tepkisi :D
    https://www.youtube.com/watch?v=GoViuQoAQ3U
    BenHalaElizabeth

BenHalaElizabeth

131 gün önce
    Gammazla
  • 8.
    bayern in tur atlaması yüksek ihtimal. fakat "istekli" bir quaresma kanatta çalışırsa cenk falan sağlam oynasın kaleye tolga geçmezse kimse bayern elini koluna sallayarak tur atlar diyemez. beşiktaş ın şansı az denmeyecek kadar var bence.
    snp05

snp05

131 gün önce
    Gammazla
  • 9.
    beyler maçı arkadaşlarla münihte seyredicez. biletleri temin etik. inanmazsanız işte görüntüleri. :d

http://www.imgim.com/7077incib7407598.gif
    snp05

snp05

131 gün önce
    Gammazla
    • 1.
      Ne iyi insanlar var ya hem biletleri temin ediyor hem de munihe kadar kendi götürüyor 😂
      Oturan Ayi

Oturan Ayi

130 gün önce
  • 10.
    yenerse anca kendi evinde yener fakat turu geçemez. bayernden bahsediyoz amk psg'yi 3-1 yendi bu adamlar
    231yunus

231yunus

131 gün önce
    Gammazla
  • 11.
  • 12.
    besiktaş win ,bayern lost
    anketci

anketci

131 gün önce
    Gammazla
  • 13.
    Beşiktaş deplasman takımı iş istanbula kalırsa tur gider ama orada berabere kalır veya küçük bir ihtimal yenersek tur bizim
    Oturan Ayi

Oturan Ayi

130 gün önce
    Gammazla
    • 1.
      Sen paraları karılarla ye, ama Sabri abinin kuşunu düşünme. Telefon açarız; işim var. Haber göndeririz; işim var. Ulan işin var sa vergi levhan nerede a ibine!

-Ohooo ben neredeyim, sen neredesin be abi. Ben tayfun'un boğazının derdindeyim, sen Sabri'nin viyadüğündesin. Ayrıyetten ben açık söylüyorum; karılara ne zaman seni söylesem tribe giriyorlar, inme iniyor.

-Tribe giriyorlar, inme iniyor öyle mi? Eyvallah Tayfun efendi eyvallah. Bana bak, bu gece benden bir şey istersen seni fena bozarım bak!
      Conahmet

Conahmet

130 gün önce
  • 14.
    bayern boşnak saksosu çektirir diyenler fav
    miskinkingg

miskinkingg

130 gün önce
    Gammazla
  • 15.
  • diğer 1
  • 16.
    Bayern'in rahat alacagi iki mac olacak. Kabul edelim ki gruptaki rakipler Besiktastan üstün takimlar degildi.
    The Punisher

The Punisher

129 gün önce
    Gammazla
  • 17.
    Beşiktaş yapıştıracak (ilki berabere 1 1 veya kg yok ikincisi 2 1 bjk alır)
    UzumakiNaruto

UzumakiNaruto

129 gün önce
    Gammazla