film öneri eleştiri 4

Bir önceki konu linki http://www.incicaps.com/akademi/konu/40590/

Bir önceki konunun sonunda da yazmıştım epey film izledim ama buraya yazma fırsatım olmadı
Bundan sonra yazmaya çalışırım ...

Valerian ve Bin Gezegen imparatorluğu - Valerian and the City of a Thousand Planets 2017

Oyuncular Dane DeHaan, Cara Delevingne, Clive Owen , Rihanna ve Ethan Hawk. Tür bilim kurgu imdb puanı 6.7 idi galiba...
Yönetmen koltuğunda da hepinizin bildiği Leon, 5. Element ve taxi filmlerinin yönetmeni Luc Besson var.
Adamın diğer filmleri süperdi inkar edilemez. Bu film de bir çizgi romandan uyarlanmış, başlarda sıkılacağımı düşündüm, nedense biraz boş beleş gibi gelmişti ama neyseki sıkılmadan ve bilim kurgu türünde hoşnut kalarak bitirdim, umarım devamı gelir... izlemenizi tavsiye ederim...

Bart Simpson

Bart Simpson

321 gün önce
  • 1.
    abi harikasın yaa film arıyordum birkaç zamandır
    Conahmet

Conahmet

321 gün önce
    Gammazla
    • 1.
      sen böyle ciddili film izliyon mu panpa :d
      Teist

Teist

320 gün önce
    • 2.
      Aynen panpa :D ayla filmine gitmeyi düşünüyorum gidenler varsa yorumlarınızı beklerim
      Conahmet

Conahmet

320 gün önce
  • 2.
    Kardan Adam The Snowman 2017

Başrolünde Michael Fassbender var, biraz sıkıcı ilerlese de korku öğelerinin bokunu çıkarmadan sade bir şekilde gerilim tarzı sevenlerin hoşuna gideceğini düşünüyorum... Tavsiye ederim izleyin

Bart Simpson

Bart Simpson

259 gün önce
    Gammazla
  • 3.
    Kiralık Katil - Accident Man 2018

Başrollarde ‎Scott Adkins var yan rollerdeki oyunculardan Ray Stevenson ve Michael Jai White dışındakileri tanımıyorum ama hepsi rolüne iyi yakışmış... Sanatsal, tiyatral, bilimsel,akademik falan önemli değil, Yuri Boyka kadar olmasa da vurdulu kırdılı film arıyorsanız, sıkılmadan izleyeceğiniz bir film... imdb den 5,9 almış ama bence az... Daha fazla bişeyler beklemek için o filme çok para ve çok zaman harcanmış olması lazım ki o zaman baktın bi boka benzememiş istediğin puanı kesebilirsin... Ama adamların bütçe belli durum belli , çekmişler işte aksiyon filmi daha ne olsun a.k... izlemenizi tavsiye ederim

Bart Simpson

Bart Simpson

226 gün önce
    Gammazla
  • 4.
    Cloverfield Paradoksu - The Cloverfield Paradox 2018

Birebir böyle sanırım ama internette bazı yerlerde Tanrı Parçacığı diye de çıkıyor filmin adı...
    Oyuncuların bir ikisi tanıdık geldi ama öyle isimlerini ezbere bildiğim insanlar değil ama hemen hemen hepsi cuk oturmuş...
    Eğer film bilim kurgu ise konumuz yüzde 90 belli ya dünya ziki tutmuş veya tutmak üzere o yüzden uzayda son şansımızı deniyoruz. Bu sefer dünyada herşey tamam ama enerji bitmek üzere, bunlarda uzayda deneyler yapıp sonsuz enerjiyi bulmaya çalışıyor ve tastabikisi de yolunda gitmeyen bir şey oluyor vs vs... Ne yalan söyleyim sıkılmadan izledim. Bu türe meraklıysanız izleyin derim ama bu türün ustasıysanız biraz sıkabilir...

Bart Simpson

Bart Simpson

226 gün önce
    Gammazla
  • 5.
    beyond two souls
    efsane film ağlamanız muhtemel
    IGN puan:10
    dicktoshack

dicktoshack

226 gün önce
    Gammazla
  • 6.
    Bullet Head 2017

Sırf başrol oyuncuları için izledim , Adrien Brody, John Malkovich ve Antonio Banderas
    gerçi Banderas yan rol ama yakışmış diyelim , üç elemandan biri olan genç çocuk evde tek başınada oynayan velete nasıl da benziyor diyordum meğer kardeşiymiş a.k * Rory Culkin imiş adı da ...
    Konusu soygun sonrası bir depoya saklanan üç hıyar dışarı çıkmak için cebelleşiyor, aksiyon yok ama gerilim biraz var azcık da dram ekleyin , sıkalacağınızı sanmıyorum oyuncuların oyunculukları yeter çünkü... izlemenizi tavsiye ederim

Bart Simpson

Bart Simpson

223 gün önce
    Gammazla
  • 7.
    Öneriler için sağol panpa ben de film arıyordum
    Khduwkdnis

Khduwkdnis

110 gün önce
    Gammazla