faji

oy çokluğu olmasada (zaten online üye yok) fikir birliği ile toplantıda site adına bizim adımıza söz sahibi olsun derim
  • 1.
    şimdi gelelim asıl meseleye beyler şimdi herkes 1 kere yazsın b*kunu çıkarmadan her yazılana bi yorum yapmadan kısa öz fikirlerinizi bu başlık altına yazın faji'de toplantıda konuşsun ortak fikrimizi..
    Gammazla
  • 2.
    ben başlıyayım eski kaşar olarak :D
    1. olarak mod talebi açık söylüyorum mod adayı olmak isterim tabi sizde uygun olur derseniz ya da acemice olsun
    2. olarak seri eksicilere karşı önlem alınsın
    3. olarak sosyal medyada aptal aptal paylaşımlar olmasın site reklamı olsun ki üye sayımız artsın benden bu kadar.
    Gammazla
  • 3.
    Destekliyorumm
    kfc

kfc

37 gün önce
    Gammazla
  • 4.
    1.Mod olmak istemiyorum. En az bir tane mod şart Ve biri olacaksa o sen olmalısın.
    2.fake hesaplarla eksi atılmaması için 10 kapak kuralı gelsin eksi butonu kalkmasın belirli kapak üzeri şuku sayısı fazla olmasın ben karşıyım.
    3.sosyal medya sorumluları sadece caps paylaşma olayı değil ayrıca bu yetkililerin değişmesini ve millete kötü davrandığı kimseyi siklemediğini söyleyelim
    4.caps veya gif yüklendiğinde düzeltme seçeneği gelsin oy almış oluyor ama yanlış harf veya eksik olanlar da silmek zorunda kalıyoruz
    5.yapılan yarışmalar sadece rozet ödülü ile kalmasın tişört gömlek çakmak vs ödüller olsun reklam anlaşması yapılan capsler varsa kullandığınız caps sahiplerine pay verilsin
    6.üye çekimi için alternatif geliştirilsin ve site reklamı yapılsın ve online kısmında olan bot üyeler atılsın
    Acemice

Acemice

37 gün önce
    Gammazla
    • 1.
      Tshirtlerin üstüne baski yapilir babam yapiyor kendime de incicaps bastirazaam :D
      Conahmet

Conahmet

37 gün önce
    • 2.
      Panpa maddelerine katılıyorum ama 10 kapak kuralı koyulursa oylama zaten az iyice düşer. Caps üretmeyip sadece oylamak için gelen üyelere yazık olur. Caps olayı beceri olduğu kadar tercihtir diye düşünüyorum. Ama diğer maddeler gerçekten var olan sorunlar ve çözümleri.
      rendroyy

rendroyy

37 gün önce
    • 3.
      Rendroyy panpa sadece fake hesap önüne geçmek için bir öneri
      Acemice

Acemice

37 gün önce
  • 5.
    1.Faji panpam toplantıda adımıza söz sahibi olsun.
    2.mod adaylığı konusunda wtf mod olmalı.
    3. acemice panpam gibi ben de fazla şuku hakkı olayına karşıyım.
    4. eksi butonu kalsın ama abartanlar istatistiklerde ifşa olabilir.
    snp05

snp05

37 gün önce
    Gammazla
  • 6.
    Acemice abi istemiyorsa mod adayımız WTF'dir, tartışmaya bile açık değildir. (Ensonplazmikin de istemediğini zannediyorum o yüzden tartışmaya kapalıdır wtf'nin adaylığı)
    Gelelim taleplerime: 20 kapak altına eksi yasağı, her rozete ekstra şuku hakkı (örneğin 4 rozet mi var o adam aynı capse 5 şuku atabilsin isterse, rozet sonuçta reyizliğin alametidir, reyizin de o kadar daşşağı olsun), incicaps sosyal medyada sadece kapak capsleri olsun abuk sabuk penis büyütücü reklamı görmek istemiyoruz, yarışmalar çeşitlendirilsin kendimden örnek vereyim malumunuz şop yapamama konusunda uzmanım :D, benim gibi arkadaşlar yarışmalara katılamıyor, şopsuz kategorili yarışmalar olursa siteye ilgi artar. Adam diyor ki amaaan ne katılıcam nasılsa şopçu reyizin biri gelip capsimi dövecek, en iyisi sadece izleyici olayım diyor, ilgi düşüyor.
    Benden bu kadar...
    Teist

Teist

37 gün önce
    Gammazla
  • 7.
    -Acemice mod olmak istemiyorsa wtf mod olmalı
    -faji pnp veya başka biri o fark etmez, isteklerimiz açıkça dile geldikten sonra sıkıntı olmaz her türlü kararı desteklerim
    fki

fki

37 gün önce
    Gammazla
  • 8.
    1. Acemice olmak istemediği için ikinci mod wtf olmalı destekliyorum.
    2. Eksi butonun kaldırılması taraftarıyım eğer bu mümkün değilse en azıyla belirli kapağa oy verme şansı verilsin.(Edit: Fazla şukulama durumuna da kesinlikle karşıyım. Sitede elit yaratmayalım durduk yere. Ne güzel hepimizin suku verme hakkı eşit. Eşitliği bozmak iyi olmaz.)
    3. Sitenin canlanması adına gerçekten ödüllü caps yarışmalarına ağırlık verilsin.
    4. Sosyal Medya sıkıntısı zaten belli. Sosyal medya adminleri değişmeli gerekirse sitede online birisi yapılmalı.
    5. Özellikle siteyi sosyal medyada bir siyasi partiyi savunuyormuş gibi göstermekten vazgeçilmeli. Mizahi olmayan siyasetten derhal uzaklaşılmalı.
    Sondakika

Sondakika

37 gün önce
    Gammazla
  • 9.
    hadi hayırlısı
    Benjaminevvittin

Benjaminevvittin

37 gün önce
    Gammazla
    • 1.
      Allahin izni peygamberin kavliyle mikrofonu acemiceye istiyoruz :D.
      Conahmet

Conahmet

37 gün önce
  • 10.
    Beyler saka maka harbiden faji olsun olmazsa ben oliyim la fakat nisana gidiyom o zaman faji olsun eger ortak bir karar cikmazsa acemice olsun ama bu isi profesyonelce yapsin :D eheuheuehu kaynatmadan duramıyorum abiș :D
    Conahmet

Conahmet

37 gün önce
    Gammazla
  • 11.
    1) Mod konusu olursa cogunlugun dedigi gibi wtf ?
    2) Eksi komple kalksın ( Adam gerekirse 50 hesap acip her hesaptan o 10 kapagi yapar o kadar azili eksiciler var ) Fazla sukuya bende karsiyim
    3) Sosyal medyada paylasilan capsler ( arkasinda bir cok sey oldugu icin sadece siteden duzenli caps paylasilsin diyebiliyorum)
    4) Sosyal medyadaki politik konularda da katiliyorum. Belli bir topluluga hakaret , ayrimcilik , insanlari birbirine dusurme faaliyetleri çok yanlış. Hadi burada olsa bir sekilde absorbe edilir. Orada mudahale sansi yok. Incicapsteki insanlari kategorize etmenin bir anlami da yok. Benimle zit goruslu insanlar da olabilir , saygi ve anlayis cercevesinde cesitlilik iyidir.
    5) Sitede gelistirme olmayacaksa net bilelim muallak olmasin bu konuda. Ne kadar donersen don toton hep arkada olur muhabbetine donmesin.
    Bol şans FaJi...
    ARTitect

ARTitect

37 gün önce
    Gammazla
  • 12.
    #1 Mod Eğer uygun görürse WTF olabilir, zira sürekli aktif.
    #2 Eksi butonu olayında ben buton olmalı fakat 10 kapak olan üye butona basabilmeli diyorum.
    #3 Sosyal medya admini içimizden birisi olmalı ki saçma sapan paylaşımlar yapmasın, güzel capslere gereken özen gösterilsin,
    burda bazen hayvan gibi caps yapabiliyoruz sosyal medyada kırıcı olanlar paylaşılmasın.

#4 Oylamaları arttırmak içinse; bir Üye en az 10-20 oy kullanmadan, 10-20 yorum yapmadan yeni caps yükleyemesin ki yapılan
    capsler oylansın.
    ekotrance

ekotrance

37 gün önce
    Gammazla
  • 13.
    Mod wtf,on kapağa eksi hakkı,fazla şuku toplumda ayrışma yapacağı için karşıyım,küçük ödüllü yarışma olursa üye çekebiliriz,son ve en önemli isteğim Serkan siteyi elden çıkarsın
    muslum098

muslum098

37 gün önce
    Gammazla
    • 1.
      Son ve en önemli isteğini can-ı gönülden destekliyorum sat artık birine amk en azından senden daha fazla siteye uğrar
      kfc

kfc

37 gün önce
  • 14.
    Seri eksi olayı bir şekilde çözülmeli. Oylama zaten az, bir de sıradan eksileyen tek hücrelilerle iyice çığrından çıkıyor bu olay. Bu eksiciler sadece caps üretimini engellemiyor ki, bence sitenin de geleceğini yok ediyor.
    rendroyy

rendroyy

37 gün önce
    Gammazla
  • 15.
    bunu atmasam olmazdı jgkdhklasd
    http://www.imgim.com/4205inciy3554165.jpg
    miskinkingg

miskinkingg

37 gün önce
    Gammazla
  • 16.
    1. wtf mod olsun
    2. 10 kapaktan aşağısı eksi veremesin
    3. sosyal medya adminleri siteden caps paylaşsın.

destekliyorum.
    ReneHiguita

ReneHiguita

37 gün önce
    Gammazla
  • 17.
    wtf acemice mod olsun
    capsoabi

capsoabi

37 gün önce
    Gammazla
  • 18.
    Wtf panpa direkt benim görüşlerimi yazmışsın kopyala yapıştır yapıyorum : olarak mod talebi açık söylüyorum mod adayı wtf olsun isterim tabi ya da acemice olsun
    2. olarak seri eksicilere karşı önlem alınsın
    3. olarak sosyal medyada aptal aptal paylaşımlar olmasın site reklamı olsun ki üye sayımız artsın benden bu kadar
    Eziowashere

Eziowashere

37 gün önce
    Gammazla
  • 19.
    wtf, faji, niepce, acemice, tolgaca bunlardan biri mod olsun
    Benjaminevvittin

Benjaminevvittin

37 gün önce
    Gammazla
  • 20.
    modluk konusunda ne derseniz kabulüm
    fazla şuku verebilme özelliği gelmesin(devrecilik olayları hoş olmaz eskiden de olmuş)
    fazla mod gelince eksi sorunu ortadan kalkar 10 kapak-eksi durumu olmasın caps üretmeyen panpalara ayıp olur zaten modlar seri eksicinin verdiği eksiyi silebiliyor
    face-twit-insta adminlikleri bizden birine verilsin Veya siteden birisi günde 20 caps seçsin adminler o kişinin verdiği capsleri yayınlamak zorunda olsun(şimdiden adayım:D)
    maç günleri 20 den bile fazla caps paylaşılsın
    sitenin reklamı yapılsın sirkan ve sos med sayfaları reklam yapsın
    (benim bahsettiğim şu viral reklam işinde ısrarcıyım bence çok mantıklı üye çekmek için)
    siteye kız bulmamız lazım çok acil
    miskinin eski hesabını açarsa iyi olur onu bi zahmet açarsa kendisine çarpılmayı göze alıp yakışıklı bile diyebilirim:D
    ŞimDiDen neye karar vereceksek verelim toplantı gününe belirli maddelerle çıkalım
    zaknafein8

zaknafein8

37 gün önce
    Gammazla
  • diğer 1
    Buradasınız: Akademi > İncicaps İle İlgili > faji