toplaşın

Hadi herkes önceki efsane nicklerini yazsın (varsa). Bitsin bu gizem, bu hasretlik. Lan valla kötü niyetimiz yok zaten kaldık 10-15 kişi şurada, bilelim kim kimdir diye, ciddili konudur. Mesela benim çömezlik zamanımdaki hesap Sabribo, o zaman iplenmezdik tabi, alıcı değil bakıcıydık.
Teist

Teist

65 gün önce
  • 1.
    Benim eski pp Gareth Bale :D
    Conahmet

Conahmet

65 gün önce
    Gammazla
  • 2.
    nickim cmtsysn idi
    ban yiyince bycaiz ile devam edip cmtsysn1 e çevirdim
    cmtsysn1

cmtsysn1

65 gün önce
    Gammazla
  • 3.
    Bizim adımız da sanımız da birdir,yani şimdilik öyle
    muslum098

muslum098

65 gün önce
    Gammazla
  • 4.
    oturun bakın size ne anlatacam site daha taze taze m.ö bilmem kaç yılı ben hesap açtım ismimi hatırlamıyorum bile lan tazelere bi girdim ananııı dedim full ferre hemde ne biçim tövbe dedim bu ne lan bende başladım ferre atmaya ama seri ferre paylaşıyorum silik yiyorum hesap açıp ferre atıyorum tekrar silik yiyorum ferre atıyorum baktım olacağı yok dedim düzgün bi hesap açmanın vakti geldi dedim ya o sene incicaps daha taze gelin gibi ama sokaklarda konuşuluyor meşhur olmuş neyse abi benim toplamda silik yiyen hesabım 15 falan vardır diye hatırlıyorum ama son bir kaç isim hep whatthefuckisgoingon yada ona çok yakın nicklerdi
    mod olduğum zaman mahallede bile şeklim vardı lan mesela biriyle tanışacağımız zaman arkadaşlar benim için diyorlardı ki lan olm abimiz incicapste moderatör haa ona göre ama şimdi mal gibi kaldık site mantara bağladı ahh ahhh neyse sallayın gitsin okuduğunuz için teşekkür ederim
    Gammazla
  • 5.
    Miskin king
    siyasetbilimci

siyasetbilimci

65 gün önce
    Gammazla
  • 6.
    305943
    Acemice

Acemice

65 gün önce
    Gammazla
  • 7.
    Leggerastellar, By H
    IHAKANI

IHAKANI

65 gün önce
    Gammazla
  • 8.
    3 aydir uyeyim , yarismaya Ankara'dan katiliyorum. Nick name i kendim değiştirttim.
    Başarılar , saygılar , sevgiler ve türevleri
    ARTitect

ARTitect

65 gün önce
    Gammazla
  • 9.
    Mhe
    Sondakika

Sondakika

65 gün önce
    Gammazla
  • 10.
    higuita

şaşırdınız dimi
    ReneHiguita

ReneHiguita

65 gün önce
    Gammazla
    • 1.
      panpa nireye gidiyonuz oturun da bi çayımızı için eski için açılan konuları gören yazıp siteden çıkıyo gidiyo amk :D
      kfc

kfc

65 gün önce
    • 2.
      şoktayım
      Teist

Teist

64 gün önce
  • 11.
    Vesyusha
    miskinkingg

miskinkingg