incicaps te rastladığım hatalar

Yazdığım bazı hatalar daha önce zaten anlatılmış olabilir, tüm konuları okumayayım şimdi.

- En fitil olduğum sorun hem bilgisayarda hem de telefonda incicapste gezinirken oluyor. Kapak, tazeler gibi caps sayfalarına bakarken bi dahaki sayfalardaki capsleri sayfayı yenilemeden otomatik olarak yüklüyor ya, işte o anlarda mevcut bakmakta olduğum sayfadaki capslerin sonuncusu açılmıyor, sürekli yükleniyor şeklinde görünüyor. Anlamak biraz zor ama aynı sorunu yaşayanlar anlar heralde. iki platformda da Chrome kullanıyorum

- Siteye giriş yaparken "oturum açık kalsın"ı işaretlememe rağmen tarayıcıyı kapatıp tekrar açtığımda oturum kapanmış oluyor, tekrar giril yapıyorum.

- Yapılan capsler silinebiliyor ama yazılan yorumları silme özelliği yok. Bu bir tedbirse tamam da ekgibse eklenebilir

- Bu da bir site hatası sayılır, şu bbcream'e bi silik atın amk.
Gossamer

Gossamer

17.09.2017 21:25
  • 1.
    Panpa aciklayayaim:
    Madde madde aciklayacam
    Ilk sorunun cevabi
    -hani yukleniyor ya sen assagiya indirirsen yuklenmeyen caps assagiya inince aciliyor
    -ben de cogu zaman cikis yapmıyor bazenleri oluyor
    -yorumları silmen icin moderatorumuz bighille mesaj yaz ve capsin linkini gonder
    - BU KADAR :D
    Conahmet

Conahmet

17.09.2017 22:58
    Gammazla
  • 2.
    iki kilometre aşağı indim ne yeni yüklenen capslerin arasında oluyor ne de yukarı çıkıp baktığımda açılmış oluyor. Capsi yeni sekmede açıp bakmak zorunda kalıyorum.
    Gossamer

Gossamer

18.09.2017 00:49
    Gammazla
  • 3.
    incicaps de olmayan birini arayınca profil fotoğrafı olarak kendi profil fotoğrafınızı gösteriyor 1 nesil yazıyor ama altta boyle bir capser bulunamadıyazıyor o da değişik

Bakiniz
    http://www.imgim.com/scre...2017-09-18-08-17-11_1.jpg
    Der Adam

Der Adam

18.09.2017 08:15
    Gammazla
  • 4.
    biriniz de serkan yazmamış, en büyük hata sitenin sahibi awk. Kendi kendimize takılıyoz burda ne bakan var ne eden var, bi gün kalkıp devrim yapıp siteyi ferre sitesi yapsak serkanın haberi olmayacak.
    Teist

Teist

18.09.2017 10:06
    Gammazla
  • 5.
    beyler bir de şu var herhangi bir vcapse yorum yaptık diyelim. yorumun oylanınca bakmak istyorsun. tıklıyorsun aradığınız şey bulunamadı diyor. linkini düzetip anca öyle yapınca geliyor.
    MamiMustiSaydam1903

MamiMustiSaydam1903

20.09.2017 21:20
    Gammazla