toplanın capslerler size güzel haberim var

Öncelikle ben capslerakanzi, geçmiş zamanda sitenin ekmeğini yedim, fark ettiğiniz üzere uzun zamandır artık siteden herhangi bir caps atmıyorum hatta girip bakmıyorum bile. site günden güne daha da ölü hale geliyor. Ha bu arada sandıgınız gibi incinin instagramda kendi hesabı yok. O 1ncicapsler falan instareklam'cının ve onlarda bu isimin ekmeğini yiyor. Sosyal medyanın nabzı artık instagramda ve benim sayfa artık baya bi trendte ve keşfeti çok iyi bir sayfa haline geldi. Şimdi bazen söyleniyorsunuz neden bizim capsleri sayfalarımız paylaşmıyor diye nedeni şu ki site agırlıklı olarak futbol capsleri yapıyor ve futbol capsleri begenilmedigi gibi takipçi kaybına neden oluyor, herkes bu sitedekş gibi mizahtan anlamıyor. Haliyle ben dahil hiçbir mizah sayfası paylaşmıyor ki gerçi çogu inciyi iplemiyor bile. Bazen aranızdan görüyorum instagramda sayfa açıp büyütmeyi umanları bunlara örnek kontratak verebilirim. Ama büyütmek gerçekten zor ve bilgi birikim istiyor. Tamam içerik önemli ama iş içerikle bitmiyor. Siz en komik en kaliteli en güncel capsleri de yapsanız büyümüyor ki zaten gördüğünüz üzere binlece mizah sayfası var. Haftalık 20 m gösterime 5 6 k büyütebiliyoruz ki bu da gösterime göre çok az bir takipçi dönüşü. Ha siz zamanında diyorsunuz kş capslerimizş paylaş ama logomuzu kapatma brnde size demiştim ki sayfayı yavaş yavaş ona çeviriyorum artık hiçkimsenin logosunu kapatmıyorum. Lakin sitede bu kadar bizim nazarımızda paylaşılmaması gereken içerik varken girip bakmak zaman kaybı olarak görülüyor. Ki kimse kusura bakmasın kendi mizahını yapan ortaya kaliteli birşeyler çıkaran sayılı 3 5 adam var sitede digerleri ordan burdan bulup altına şerit ekleyip atıyor bunu reyis dedikleriniz de yapıyor yani siz çalıntı oldugunun farkında değilsiniz. Velhasıl şunu demek istiyorum gerçekten mizah yapan adamlar bize dm den capslerini yollarsa onları logosu ile paylaşırız. Ama futbol siyaset gibi tepki oluşturacak şeylerden uzak duruyoruz. Ha bunu ihtiyacımız oldugundan mı yazıyorum kesinlikle hayır. Belki 1 aydır ilk defa bugün girdim siteye ne olup bitiyor diye. Ve akademideki başlıga istinaen yazıyorum.Capsini vcapsini dm den atanı logosuyla paylaşırım yani istediğiniz şeyi bugün size sunuyorum. Ha yok derseniz keyfiniz bilir. Ölü bir siteye atıp atıp 20 like alcak mı diye beklersiniz bir umut twitterda paylaşılır diye umarsınız. Siz bilirsiniz. Bunun altına ne yazdınız diye girip bakmıcam capsinin paylaşılmasını isteyen dm atsın. Selametle
Capslerakanzi

Capslerakanzi

91 gün önce
  • 1.
    altına bakmayacağım demişsin ama dayanamazsın diye ben bunu buraya bırakayım gene de :D
    http://www.imgim.com/2516inciw6888672.jpg
    RsEn

RsEn

90 gün önce
    Gammazla
  • 2.
    Olum biri benim vcapsimi calmis onlarda hacker bizde hacker vcapsimi 40 bin begeni almis amk bunu mayısta paylasmislar daha dun haberim oldu sen mi caldin la yoksa
    Conahmet

Conahmet

90 gün önce
    Gammazla
  • 3.
    Aklıma maskeli Beşlerdeki peşto geldi,oda durumun karmaşıklığından yararlanmak isteyen bir kaypakti,ondan herhalde
    muslum098

muslum098

90 gün önce
    Gammazla
  • 4.
    Niye çaldın lan ş*erefsiz hesap ver şimdi bu kadar insanın emeğini sırf sayfanı büyütmek için çaldın.
    kfc

kfc

90 gün önce
    Gammazla
  • 5.
    kadreş sen enter tuşu nedir bilir?

defalarja okumayı denedi
    her defasında sigara sonrası yokuş gibi geldi yazdıkların
    çekmedi bu vüjud

duv.
    Gammazla
  • 6.
    Gıl gamış destanı : D
    ARTitect

ARTitect

90 gün önce
    Gammazla
  • 7.
    ifşa edimmi la seni
    sansursystem

sansursystem

89 gün önce
    Gammazla
  • 8.
    şu yaşıma geldim çok şerefsiz gördüm ama senin gibisini görmedim, senden de daha şerefsizi yoktur. ayrıca logon bile çalıntı hala burada eleştiri yapıyorsun.
    Acemice

Acemice

89 gün önce
    Gammazla
  • 9.
    Bugünün intikamı alınacaktır hepinize söz veriyorum dostlar.
    FaJi

FaJi

89 gün önce
    Gammazla