ben sadece taraftarım

Galatasaraylıyım yeri gelince avrupada Fenerli olurum Bjkli olurum Başakşehirli konyalı olurum abi Türk takımı sonuçta bunlar ama ligde olunca istediğimi yazarım aga saygı çerçevesi içinde.geçen sene aynısını galatasaraya yapıyorlardı gün gelir devran döner yine dönecek galatasaray liderliği devredecek belkide fenere bjk ye başakşehire ya da antalyaya şimdiden konuşmamak lazım ben son 2 haftayı bekliyorum takımlar için bu demek değil ki con futbol yorumlarını bırakacak bırakmam yorumumu yaparım şahsa değil kurumlara takıma ve futbolculara bazıları şahşıma ya da kendilerine yorum yaptığımı zannediyorlar bana laf sokuyorlar çok yanlış ben sadece sizinle futbol hakkında tartışırım sizinle benim aramda bundan başka bir eleştiri tartışılacak şey olamaz zaten biraz daha sakin olun amk :D
Conahmet

Conahmet

303 gün önce
 • 1.
  ben yapıyorsam bundan sonra yapmam aga arada 3-5 birşeyler atarız honey :D
  Conahmet

  Conahmet

  303 gün önce
  Gammazla
 • 2.
  Öncelikle dünkü gerilim için kusura bakma adına yapılmış bir şey değil. Benim anlatmak istediğim konu belli. Hak eden kazansın.
  Atari

  Atari

  303 gün önce
  Gammazla
 • 3.
  Yok estağfurullah burada bir aileyiz. Birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde arkada taraflara dokundurmadan ilerlemeye devem edelim:)
  Atari

  Atari

  303 gün önce
  Gammazla