üniversite okumuş herkesten tavsiye istiyorum

panpalar beni tanıyorsunuz bu yıl sınavı kazanamadım ama müsait bi ortamda tekrar deniyecem galiba sorularımı çözecek birileri var üni tercihi yapacam ama şu andan itibaren kendime bi hedef belirledim o hedef mf 2 d en az 4000 en çok 1200 civarı bi sıralama yapmam lazım ve bu yıl mf2 74 bin civarı yaptım kendi hatalarımı ve yanlışlarımı analiz ettim fakat sizlerin de bu bahsettiğimi yapmak için gerekli tavsiyelerini bekliyorum bu sıralamayı yapmam için gerekli tavsiyeleriniz var mı?bu sıralamya yakın daha önce yapan kimse var mı?bi de aramızda bilgisayar veya yazılım mühendisi var mı?tavsiye veririseniz sevinirim:D
zaknafein8

zaknafein8

15.07.2017 21:02
  • 1.
    panpa mf4 6800 yaptım istediğin ne varsa sorabilirsin ama üni ye gitmedim daha :D
    wissir baaby

wissir baaby

15.07.2017 21:37
    Gammazla
    • 1.
      panpa derece yapmak için ne lazım?mf2 de 1200-4000 arası yapmak istiyorum bu sıralamayı yapan tanıdık arkadaşın var mı?o arkadaşların nasıl derece yaptı? sen niye 68 bin yaptın?senin yaptığın ve bana yapmamamı tavsiye ettiğin hatların neler?
      zaknafein8

zaknafein8

15.07.2017 21:46
    • 2.
      68 bin değil 6800 panpa
      panpa önce matı bitir
      geometri de sıkıntın varsa 15 tatilden önce bitir
      mattan limit türev integral trigonometriyi ocaktan önce bitir sonra apotemi yi çöz
      yapamadığın soruları mutlaka sor
      fen de konuların giriş kısımlarına iyi çalış
      fiziğin her konusunun hayatta basit olarak nasıll kullanıldığına bak
      organik kimya da çap yayınları bu sene iyiydi bir bak onu çöz organikte
      ygs denemesi çözerken 160 dk değil 140 dk üzerinden çöz
      problem sorularını çözmeye başlamadan önce nasıl yaparım diye bir düşün sonra işleme başla
      ygs mat ı ocaktan önce bitir
      ocaktan sonra ygs ile ilgili konun kalmasın sadece deneme çöz
      ygs denemesi olarak apotemi ve final iyidir
      wissir baaby

wissir baaby

15.07.2017 21:55
    • 3.
      bu kadar geldi panpa aklıma şimdilik sen bana mesaj at ben yardımcı olmaya çalışırım
      wissir baaby

wissir baaby

15.07.2017 21:56
    diğer 8
  • 2.
    Bir arkadaşım ilk bine girdi. Ama dersane temellise ozelders ve sakin çalışma ortamim vardı dedi.bide baya soru çözdüm dedi.
    muslum098

muslum098

15.07.2017 22:50
    Gammazla
  • 3.
    öncelikle bu siteyi terk et. otur günlük 8 saat ders çalış. Bol soru çöz . sonra ortalığın anasını bellersin.
    Ensonplazmikredikulum

Ensonplazmikredikulum

16.07.2017 02:50
    Gammazla
  • 4.
    lan 6800 yapmışsın sg işte 1 senen boşa gider ben söyliyim sana
    Fargo

Fargo

16.07.2017 03:48
    Gammazla
  • 5.
    üniversite okunmaz, eğitim görülür.
    sansursystem

sansursystem

16.07.2017 13:40
    Gammazla
  • 6.
    bizim zamanımızda adı öss'ydi, öss'ye olmasa bile kpss'ye çok sistemli çalıştım, anahtar nokta programdan sapmamak panpa örneğin programında bir saat edebiyat 2 saat matematik var, amaan bi gün de sinemaya gideyim bunaldım demeyeceksin, bunalacaksın ama sonu çok ferah merak etme. Benzer dersleri aynı güne koyma, mat ile geo'yu aynı gün çalışma, sırf bi dersi sevdiğin için fazla çalışma, sınavdaki ağırlığı neyse ders çalışma programındaki ağırlığı o olsun ilgili dersin
    Teist

Teist

17.07.2017 08:40
    Gammazla
  • 7.
    Sana bişe diyem mi? Otur hayvan gibi ders çalış. al sana en baba tavsiye. bu kadar basit,8 9 saat ders çalış bık ama yılma. sonu aydınlık yani ; )
    UzumakiNaruto

UzumakiNaruto

17.07.2017 11:33
    Gammazla
  • 8.
    Panpa benim zamanımda daha yüksek okul yoktu liseydi en son okul
    Acemice

Acemice

10.08.2017 11:54
    Gammazla
  • 9.
    MSc yaptik da noldu aml boaver okuma en iyisi