feminizm nedir

görüşlerinizi buraya yazıyorsunuz?
  • 1.
    siyasal bir kadın hareketidir diyen çok yaklaştı
    siyasetbilimci

siyasetbilimci

5 gün önce
    Gammazla
  • 2.
    ben öyle bakmıyorum malesef ülkemiz deki çoğu kız feminiz mi erkeğin yaptığı or*puluğu kızlar da yapar hesabı düşünüyor. hiç siyasal kadın hareketidir diye düşünmüyorlar fazla rastlamadım ''siyasal bir kadın hareketidir'' diyen bi kıza
    sansursystem

sansursystem

5 gün önce
    Gammazla
  • 3.
    kızlardan hoşlanmaktır.
    biberon

biberon

5 gün önce
    Gammazla
  • 4.
    öncelikle şunun cevabını ver bir görüşün tanımı ilk ortaya atıldığı kağıt üstündeki hali midir yoksa onu uygulayanların uygulama şekli mi?
    zaknafein8

zaknafein8

5 gün önce
    Gammazla
  • diğer 1
  • 5.
    agresif lezbo topluluğu
    mami39

mami39

5 gün önce
    Gammazla
  • 6.
    Çirkin şişman çoğunlukla pkklı a*ı yanan ama narsist cinsiyeti dişi ama bazı erkek katilimlarinda olduğu bilinen (bkz: erkeksi lezbiyenim gayim) tamamen uydurma bir harekettir gülerek ama utançla izliyoruz
    Fuhreriniz

Fuhreriniz

5 gün önce
    Gammazla
  • 7.
    Kocayı bulana kadardır...
    franklampard

franklampard

5 gün önce
    Gammazla
  • 8.
    Feminist kadinlar vardi ukraynali grup adini unuttum cıbıl cıbıl yururlerdi her yerleri gorunurdu o uyelere bayiliyorum :D
    Conahmet

Conahmet

4 gün önce
    Gammazla
  • 9.
    dinsizlikdir

şeriyad buna müsade edmez

din. duv. ile
    Gammazla
  • 10.
    Türkiyede feminizm daha çok solculuğun bir dalı olduğu için genel bir tanım yapmak uygunsuz düşebilir şimdi
    cenabet var

cenabet var

4 gün önce
    Gammazla
  • 11.
    feminizm ne değildir diye sormadım ya ben sldkflskdfksdf
    siyasetbilimci

siyasetbilimci

4 gün önce
    Gammazla
  • 12.
    bildiğim kadarıyla kadın ve erkeklerin her alanda eşit olduğunu savunan siyasi bir düşünce ancak türkiye de bir çok şeyde olduğu gibi saparak eş cinselliğe kadar kayan ne olduğunu bir çok kişinin bilmediği-ben de bilmiyor olabilirim tam anlamıyla- şey
    wissir baaby

wissir baaby

4 gün önce
    Gammazla
  • 13.
    erkeklerin,bu görüşü savunan kadınların bizleri istemiyor dedikleri ama gerçeğin kadın ve erkeklerin her alanda eşit olduğunu savunan siyasi bir düşünce
    Ajdamar

Ajdamar

4 gün önce
    Gammazla
  • 14.
    Feminizm,evde kalan yarmagül kızların uzanamadıkları ciğere pis deme hastalığıdır,toplumsal bir olgudur. Şişman ve IQ'sü çift hanelerde kalmış kart kızlarda sıklıkla görülür.
    franklampard

franklampard

1 gün önce
    Gammazla
  • 15.
    erkeklerin ilgisini çekme taktiği ve sanatıdır. Kız çirkin ise sanat güzelse taktiktir. Daha da başka hiç bişey deildir.
    Gammazla
    Buradasınız: Akademi > Bilim/Felsefe > feminizm nedir