ekonomik kriz yok

korkmayın her şey kontrol altında!

https://store.donanimhabe...657aab7c7fb9736d5db50.gif


ekonomimiz çok iyi durumda aksini iddaa eden vatan hainidir.
 • 1.
  Dogum sancısı bunlar dogum.. Allah'ın izniyle cıkacagız anlımızın akıyla. Neleri neleri atlattık
  Kasv4

  Kasv4

  107 gün önce
  Gammazla
 • 2.
  iyi de ekonomik verilerde doları bu kadar etkileyecek bir olumsuzluk yok ki, aynı seviyede giden işsizlik oranı, cari açık, faiz varken, yatırımlar son gaz devam ederken dolar niye uçuyor?
  sebebi belli, 2013te 1,78 olan dolar ne hikmetse, fetö ile mücadele edilmeye başlandığından beri durdurulamıyor. 2013ten beri herşeyi denediler olmadı, f16lar ile darbe bile yaptılar işe yaramadı, abdnin ortadoğu planını bozduk, son şans ekonomik sıkıştırma ile milletin hükümete tepki vermesi. o da mümkün değil çünkü herkes verilen mücadelenin farkında. o değil de chpliler niye uğraşıyor anlamadım, abd için mi çalışıyorlar yoksa hükümet giderde iktidar olurlar diye mi düşünüyorlar acaba. garip cidden, tl değer kaybettikçe seviniyorlar, sanki chpnin tlye değer kazandıracak süper politikaları, projeleri mi var. dikkat edin laikliği korumaktan başka uğraşları yok bu aralar :D laiklik tlye değer kazandırıyor tabi ki, para ile imanın kimde olduğu belli olmazmış, iman olmazsa belki para gelir.
  asilsizihbar6

  asilsizihbar6

  107 gün önce
  Gammazla
 • 3.
  Ohal bitene kadar böyle olcak.
  cpmilelr

  cpmilelr

  107 gün önce
  Gammazla
 • 4.
  ohal ile de ilgisi yok, yabancılar finansal terör altında paralarını çıkartıyorlar, silahla yapamadıklarını bu şekilde yapmaya çalışıyorlar. Yabancılar para çıkarınca da uçuyor tabi dolar
  Teist

  Teist

  107 gün önce
  Gammazla
  • 1.
   anayasa tartışmaları ve Ohal etkiliyor panpa.dün baktım tüm paralar karşısında TL belli bir oranda erimişti.aslında Başkanlık da biraz bunları yenmeye yönelik,her yeni yasa için böyle tartışıp zarar görüyoruz.fakat başkanlıkta kısa bir dönem içerisinde tartışıp yatırımcıları etkilemeyecek şekilde Başkanın tam emriyle halloluyor.üstelik Bakan ve yetkililer seçim tartışmaları yüzünden koltuğunu kaybetme korkusuyla hükümet yalakalığı yapmak yerine Başkanlık sisteminde kendi işleriyle uğraşıp siyasi konulara pek girmemesi isteniliyor..ve malesef Ohal durmadıkça doları sabit şekilde durdurmak zor bişey.ben Ohalin durmasından yana değilim gerçi ama..
   cenabet var

   cenabet var

   107 gün önce
  • 2.
   başkanlık olmazsa da bu sefer her seçimde acaba koalisyon mu olacak diye yükselecek, bir kereye mahsus katlanmamız lazım bu yükselişe, üretim ekgibliğinin de payı var tabi para değerinin düşüklüğünde
   Teist

   Teist

   106 gün önce
 • 5.
  Ekonomik kriz mi? Ekonomik kriz ne arar la Türkiye de
  Conahmet

  Conahmet

  106 gün önce
  Gammazla
 • 6.
  türkiye büyüme ağrısı çekiyor. büyüdükçe sıkıntılar olacaktır. güçlü türkiyeyi çekemeyen vahşi batı oyun oynuyor torpaklarımızda.
  sepet kafali usak

  sepet kafali usak

  106 gün önce
  Gammazla
 • 7.
  asasasasad bu adama bayılıyorum ggfdsc
  dicktoshack

  dicktoshack

  106 gün önce
  Gammazla
  Buradasınız: Akademi > Makara/Kukara > ekonomik kriz yok