yeni akım içeriğe gel

Şimdi bu akımda herkes çalıştığı ilk iş yeri olur başka iş yeri olur nasıl ayrıldığını mizahi olarak anlatacak. gerek caps gerek gif ile güzel şeylerin çıkacağından eminim. siz zeki kardeşlerim herşeyin en iyisini yaparsınız. Şimdi Ensonplazmikredikulum abim , biz bu zamana kadar hiç çalışmadık hep baba parası yedik diyenler olacak (ulan ne ezdim be) Ensonplazmikredikulum A.Ş. Ltdi. Sermayesi Paylara Bölünmüş Komandit Şirketlerin (O nasıl bir şirket türüyse, bütün sermaye şirketlerini tek bünyede toplamış) sahibi sizleri de düşündü. sizde hayalınızde nerde çalışsaydınız iyi olurdu ve ordan nasıl kovulsanız komik olurdu gibisinden ve ya yakınlarınızın başına gelmiş komik işten çıkarılmalar gibisinden bişeyler yapabilirsiniz. Burdan bazı kendini zeki sanan capser görüyorum. onlar karhane tarzı şeyler yapacak gibtim çıkardılar gibi capsler yapıp kapağa depar atacak. (kim conahmet mi? yok canım o öyle bişey yapar mı hiç :D ) keserim topunuzu inşaate atarım düzgün caps yapın. Reyizlere zaten sözüm yok hepsi görmüş geçirmiş adamlar. https://www.izlesene.com/ ... k-3-altin-gununde/2227575 ... velhasıl kelam herhangi bi png yok . tamamen kovulduğunuz ya da çıktığınız iş odaklı resimler kullanılacağı için png falan yok. eğer işten atılma süreci ve ya kurgulaması uzunsa gif şeklinde de olur. akım pazartesi başlıyor. Yokluğu her türlü belli olan reyizlerin yoğunluğu haftaya bitiyor. o yüzden pazartesi başlatalım dedik. e daha ne diyim pazartesi gününe kadar hunharca düşünüp hunharca caps yapın. akımın ucu bucağı yok işte.