arkadaşlar pc almak istiyorum önerisi olan var mı

Bu şubat ayında inşallah borçlarım bitecek,kendime ağırlıklı olarak oyun oynayabileceğim,fps sorunu yaşamayacağım özelliklerde güçlü bir LAPTOP almak istiyorum ama kime sorsam farklı bir şey söylüyor inanın kazıklanmakta istemiyorum bütçem 3 bin lira,bana buna uygun bir pc bulabilir misiniz hangi marka alayım nelere dikkat edeyim çok kararsızım,anlayan arkadaşlardan ricam bana yardımcı olmalarıdır,teşekkür ederim.

Öncelikli oyunlar lol , cs ve metin2 olacak
UzumakiNaruto

UzumakiNaruto

80 gün önce
  • 1.
    3 bin liraya seker fabrikasi kurarim ben :D
    Conahmet

Conahmet

80 gün önce
    Gammazla
  • 2.
    lol cs metin2 yi herhangi bir hazır markalı pc kasası çalıştırır
    byCAiZ

byCAiZ

80 gün önce
    Gammazla
    • 1.
      Ama bunları oynarken fps düşmemesi lazım arkada müzik rahatça çalışması lazım yani
      UzumakiNaruto

UzumakiNaruto

80 gün önce
  • 3.
    Panpa laptop alma sarj aletinin ucu 1 yil sonra bozulur sonra o sarj aletini elektrikciye yaptirirsin oyle kullanirsin o da piline zarar verir pil de pil omrunu uzatmak icin caba sarf eder sonra laptopin performansi duser.panpa laptop alma git masaustu topla 3 bin liraya laptop kullaniyorum sperm azaltiyomus o yuzden ben de korkuyorum bi de sen oyun laptopu istiyon senin spermler double double azalir cunku oyun laptoplari cift fan benim sana tavsiyem panpa masaustu al 3 bine var ya 4 gb ekran karti 16 ya da 12 gb ram anakartin son model yuksek bitli bit hizina baglidir git topla masaustu cok konustum yine amk :D
    Conahmet

Conahmet

80 gün önce
    Gammazla
    • 1.
      Ya işin doğrusu kasa çok işimi görmez benim hem iş açısından laptop daha iyi olur hem mobil olur istediğim zaman yanımda götürebilmem lazım o açıdan panpa :D
      UzumakiNaruto

UzumakiNaruto

80 gün önce
    • 2.
      O zaman lenovo yoga al panpa ise de lazim placaksa
      Conahmet

Conahmet

80 gün önce
  • 4.
    bu üç markadan biri olsun. asus, lenovo, msi.

rami de 8 olsun. ama 4te olur.

ekran kartı 2 olsun.

i7 olmasına gerek yok. iyi bir i5 seni götürür.

hızı 2.60-3.00 ghz arası olsa yeter.

ekranı da 1920x1080 olsun.

mis!
    Sansar

Sansar

80 gün önce
    Gammazla
    • 1.
      Buna dikkat edicem panpa sağ ol msi biraz pahalı geçen baktım da lenovo iyi gibi teşekkürler
      UzumakiNaruto

UzumakiNaruto

80 gün önce
    • 2.
      Ekrani full hd olacaksa en az 4 gb ekran karti lazim yoksa giber atar pcyi ona gpre solesene 2 gb yetmez
      Conahmet

Conahmet

80 gün önce
    • 3.
      kızma ahmetçim. 4 al lan sende. kızdırma gardaşımı.
      Sansar

Sansar

79 gün önce
  • 5.
    Laptop alma pnp ben aldım pişmanım 3bin civarı almıştım bir müddet sonra en ufak bir oyunda bile kasıyor,çok ısınıyor vs. Laptopta oyun oynamak biraz sıkıntılı
    capzzade

capzzade

80 gün önce
    Gammazla
    • 1.
      Kasa çok iş görmez benim açımdan panpacım ya yok mudur yani şöyle sıkıntı yaşamadan şu basit 3 oyunu oynayabileceğimiz laptoplar
      UzumakiNaruto

UzumakiNaruto

80 gün önce
  • 6.
    Panpa bende lenovo g510 pc var windows 8 iken aldin singke language 3 sene oldu alali 2013 de aldi fistik gibi degil ama hizli aciliyo hizli i5 4.cu nesil islemci 4 gb ram(4 gb daha alcam) 500gb harddisk ve 8 gb ssd var .ssdye dikkat et cok hizli oluyor pc ssd al hdd alma!! Hddye hayir :D
    Conahmet

Conahmet

80 gün önce
    Gammazla
  • 7.
    94 şahin düşünürmüsün lpgli
    farukkalinkok

farukkalinkok

80 gün önce
    Gammazla
    • 1.
      Panpa normalde araba 3.000 4.000 arasi modifiyeli 7.000-10.000 arasi degisiyor al-sat yapiyoduk biz oto pazarinda
      Conahmet

Conahmet

80 gün önce
    • 2.
      bendeki hepsi orjinal lpg sıralı sistem,abart eksoz celik jant,ve nitro kiti mevcut,
      farukkalinkok

farukkalinkok

79 gün önce
    • 3.
      hızlı ve öykeliden istediler vermedim
      farukkalinkok

farukkalinkok

79 gün önce
    diğer 2
  • 8.
    Kardeş laptop alırken yapılacak en buyuk hata ''CASPER'' almaktır. 3bin liraya alabileceğin en en iyi laptop gözün kapalı abra A5
    http://www.monsternoteboo...M0OmqLVt6rSlQ0aAmxo8P8HAQ
    Gir bak bu siteden biraz zam gelmiş dolardan dolayı. 6 ay önce 3.150 tl falandı bide karne indirimi falanda vardı. Dönem sonunu bekle karne indirimi gelir heralde yine. Hangi oyunlar oldugunu ozelden yaz da ona gore konusalım.
    Kasv4

Kasv4

79 gün önce
    Gammazla
    • 1.
      Beles diye cok Makarna yiyorsun, yanlis yapiyorsun
      farukkalinkok

farukkalinkok

79 gün önce
    • 2.
      hayırdır neyı yanlıs yapmısız aslan
      Kasv4

Kasv4

79 gün önce
    • 3.
      Panpa çok teşekkür ederim aklımda 3 tane pc var şuan senin tavsiyenle beraber,üçünden birini seçicem artık sağ ol *
      UzumakiNaruto

UzumakiNaruto

79 gün önce
  • 9.
    Casper excalebur al :d Alma sakın alma biri almış o excalebur dan oyun pc si olmasına rağmen gta 5 te 20 fps veriyormuş. Ayrıca benim casper bilgisayarım vardı laptop video izlerken ekran kasası çıktı birden bire casperin bende bi tableti vardı gazete okurken ekranı yüzüme düştü bildiğiniz ekran çıkıp yüzüme düştü.
    cmos land

cmos land

79 gün önce
    Gammazla
  • 10.
    hesap makinesi al kardeşim : )
    Gammazla
  • 11.
    asdfasda olm bi tüplü monitör ile 512 mb lik ram lı bir bilgisayarın olsun yine bunları açar adsfas
    Gammazla
    • 1.
      konuşma lan sen ne anlarsın ibibik :( Cs go büyük bir oyun diyorlar bende daha yeni oynayacam :D
      UzumakiNaruto

UzumakiNaruto

77 gün önce
    • 2.
      he bende 1.6 sandım adsfas onu kim demiş 500-600 liralık bi bilgsayarda bile normal ayarlarda rahat oynarsın :D