site içeriği hakkında

Merhabalar incicaps ailesi şimdi buraya uzun uzun site hakkındaki şikayet ve önerilerimi anlatacağım tabi serkan başkan bu anlatacaklarımı dikkate alır mı bilmem,

Öncelikle sitenin 300bin küsür üyesi var lakin sitede 400 küsür online üye var bunun sebebi nedir ? Bu kadar üyesi olan bi siteye bu kadar az üye hak ediyor mu? Tabiki de hayır.

Sitenin şu durumuna çok yakınıyorum yeteri derecede ''free'' değiliz yani (Capslerdeki eleştiri mizahı hariç) capslere attığımız yorumları editleyemiyoruz yanlış bi cümle eksikliğinde düzenleme imkanı yok malesef. Dahası bitmedi bazen yanlışlıkla aynı yorumu iki kez atıyoruz ve silemiyoruz. Buna bi düzenleme yapılması çok iyi olur bence

2. bi husus paylaşılan capslerimiz belli bi beğeni veya eksi aldıktan sonra sonra silemiyoruz, bazen de video yüklerken error veriyor ve tekrar yüklüyoruz yüklemede 2 kez yükleniyor ve aynı olan video capsi silemiyoruz. Haliyle modlara mesaj çekerek silmelerini istiyoruz tabi onlarda yoğun hangi birine yetişsin. Yani şunu diyorum capslerimizi silme yetkisi verilsin. Haa olurda yanlışlıkla bi capsi sildiğimizde silik bölümünde capsimizi geri yükleyebilelim.

3. bi husus bildirim sitemi çok hoş ama mesela 30 bildirim geldiği zaman sadece gelen bildirimin bi kısmını görebiliyoruz hepsini görmek istesem olmuyor. Buna bi düzen gelmesi de iyi olur.

4. bi husus örneğin facebook ta mesela bi durum beğenildiğinde beğenen kişileri görebiliyoruz. Hani biz de diyoruz ki şuku atan kişileri facebook ta olduğu gibi görebilelim ama eksi çekenler hariç

5. bi husu sitede takipleşme sistemi iyi hoş ama sitedeki üye sayısını arttırmak adına ekleme butonu olsa fena olmazdı. Bakın ben facebook gibi olalım demiyorum asla. Ama sitenin daha çok üye toplaması ve online sayısı artması adına bunlar yapılmalı. Zaten incicaps.com bugüne kadar adını duyurduysa sosyal platformlar sayesinde duyurmuştur. Zaten siteden çıkan bi akım bütün sosyal medyaya milyonlara yayılıyor ama işte sitede resmen çok az onlineyiz.

6. bi husus sitenin şikayet butonu. Ben birini gammazlamaya kalksam gammazın çalışıp çalışmadığından bile emin değilim. Birini şikayet ettiğim zaman ''şikayetiniz bildirilmiştir'' gibisinde bi mesaj gelse çok iyi olur.

7. bi husus mesaj sistemine bi düzen gelse iyi olur mesela bi kişiyle olan konuşmamız tek bi kutucuk halinde olsa iyi olur böylece mesajları rahat rahat silme imkanımız olur

8. bi husus bilidiğimiz üzere sitede çok çöp caps var hani diyorum bi yazılım geliştirilse sitede 0'ın altında eksi yemiş capsler silinsin böylece sitede en az 100binin üzerinde caps silinir ve sitenin data centeri ufak da olsa bi yükten arınır.

Buradan serkan başkana sesleniyorum bende bi ara bi arkadaşın forum sitesinde editorlük yaptım kısa bi süreliğine benim sana tavsiyem lütfen bunları bi gözden geçir siteyi biraz daha geliştir. Tasarımı hoş güzel ama içeriğe önem verilmesi iyi olur bence
sansursystem

sansursystem

08.08.2016 15:40